Express-Miejski.pl
OGŁOSZENIE JEST NIEAKTUALNE

KATEGORIE OGŁOSZEŃ

OGŁOSZENIE: APEL O POMOC

2009-07-10 11:50

APEL O POMOC

Za kilka dni Filipek skończy 7 lat. Jest ślicznym i uśmiechniętym chłopcem, i na pierwszy rzut oka nie widać, że coś jest nie tak. Dopiero przy bliższym kontakcie można zauważyć, że Filip nie mówi, nie zauważa innych ludzi, żyje w swoim świecie. MA AUTYZM!!!Oprócz zaburzeń typowo autystycznych (nadpobudliwość, problemy ze snem), jesteśmy pod ciągłą opieką neurologa, ze względu na nieprawidłowy zapis EEG, co może wskazywać na napady padaczkowe. Od urodzenia Filip ma chore jelita, dlatego musi być na ścisłej diecie: bezglutenowej, bezmlecznej i bezcukrowej.
Zaraz po diagnozie rozpoczęliśmy intensywną terapię i leczenie. Jesteśmy jednak w takim momencie naszego życia, że być może będziemy musieli zadecydować o dalszej przyszłości Filipka, podjąć decyzję o przerwaniu terapii. Niestety, dłużej nie jesteśmy w stanie samodzielnie opłacać tego wszystkiego. Przez ostatnie miesiące na konto w Fundacji wpływało tak mało, że nie jesteśmy w stanie zrefundować chociażby połowę kosztów.
Przerwanie terapii oznacza przekreślenie jakichkolwiek szans na normalne życie dla Filipka, ZWŁĄSZCZA TERAZ, GDY POJAWIAJĄ SIĘ PIERWSZE SŁOWA, GDY ZACZYNA SIĘ Z NAMI KOMUNIKOWAĆ. Miesięczny koszt to ok. 3000-3500zł. Na dzień dzisiejszy już zrezygnowaliśmy z części zajęć. Jest nam tym bardziej ciężko, gdyż od kilku miesięcy Filipek robi duże postępy.  Ważny jest każdy dzień, nie możemy w tak ważnym momencie przerwać terapii, bo wszystko co do tej pory wypracowaliśmy, mogłoby bezpowrotnie przepaść.
Prosimy Was o szansę dla naszego synka, o odrobinę zaufania.   FILIP JEST TAK BLISKO NARMALNOŚCI, A NA PRZESZKODZI STOJĄ PIENIĄDZE, KTÓRYCH NIE MAMY!!!

W chwili obecnej potrzebne nam są znaczki pocztowe, byśmy mogli wysyłać jak najwięcej apeli do firm i instytucji, które wspierają niepełnosprawnych, Miesięcznie chcielibyśmy wysłać ok. 200 apeli, bo wtedy mamy pweność, że coś wpłynie. Oprócz znaczków musimy robić ksero dokumentów, kupić koperty. Miesięcznie to koszt ok 500zł.

 

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!

                 Beata Biegała

 

DANE KONTAKTOWE

Dane do wysyłki znaczków, kopert:
Beata Biegała
62-260 Łubowo 2/1
tel: 0604930075

Jeśli ktoś chciałby wpłacić jakąś kwotę (każda, nawet najmniejsza się liczy) na konto w Fundacji:

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM SŁONECZKO
STAWNICA 33
77-400 ZŁOTÓW
NR RACH.
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

KONIECZNIE Z DOPISKIEM:
DAROWIZNA DLA FILIPA BIEGAŁA!!!!

  • powrót
  •  
  • liczba wyświetleń: 3047

Pomoc

Dodaj Bezpłatne Ogłoszenie

REKLAMA