Express-Miejski.pl
OGŁOSZENIE JEST NIEAKTUALNE

KATEGORIE OGŁOSZEŃ

OGŁOSZENIE: STAŁA PRACA NA PRODUKCJI - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

2017-05-10 10:50

STAŁA PRACA NA PRODUKCJI - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Vibracoustic Polska Sp. z o.o., do zakładu w Komornikach, poszukuje kandydatów na stanowisko:

 OPERATOR PRAS WULKANIZACYJNYCH

Wymagania:

  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i pomocniczych,
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
  • uzupełnianie dokumentacji związanej z produkcją.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • praca w zakładzie w Komornikach,

List motywacyjny oraz CV prosimy przesłać do działu personalnego: HR.Poland@vibracoustic.com

ZDJĘCIA

DANE KONTAKTOWE

Vibracoustic Polska Sp. z o.o.
Dział Personalny,
Komorniki, ul. Polna 7
55-300 Środa Śląska
e-mail: HR.Poland@vibracoustic.com

  • powrót
  • liczba wyświetleń: 768

Pomoc

Dodaj Bezpłatne Ogłoszenie