Express-Miejski.pl

KATEGORIE OGŁOSZEŃ

OGŁOSZENIE: Magazynier-operator wózka widłowego

2019-01-23 09:54

Magazynier-operator wózka widłowego

voestalpine Rotec Sp. z o.o. jest producentem komponentów dla dostawców z branży motoryzacyjnej, wiodącym w zakresie wydajności produkcji oraz nowoczesności rozwiązań technicznych. Do naszego zakładu w Komornikach k/Środy Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

                            Magazynier- operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Komorniki k/Środy Śląskiej

Opis stanowiska:

  • Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych,
  • Identyfikacja statusu wyrobów gotowych,
  • Prawidłowe wypełnianie dokumentów działu,
  • Dokonanie procedury wysyłki w systemie,

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kwalifikacji
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku (6 – 14 – 22 – 6)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Ubezpieczenie Medyczne),
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

ZDJĘCIA

DANE KONTAKTOWE

Voestalpine Rotec Sp. z o.o.
Komorniki, ul. Polna 7
55-300 Środa Śląska
rekrutacja@voestalpine.com

  • powrót
  • liczba wyświetleń: 538

Pomoc

Dodaj Bezpłatne Ogłoszenie