Express-Miejski.pl

Clicktrans.pl – tu zlecisz przeprowadzkę i transport przesyłki

Clicktrans.pl – tu zlecisz przeprowadzkę i transport przesyłki fot.: silesiansport.pl

Gdy chcemy przesłać nietypową paczkę lub zorganizować przeprowadzkę, pojawia się problem – jak nie przepłacić i której firmie transportowej zaufać?  

Tu z pomocą przychodzi nam Clicktrans.pl – jedyny w Polsce serwis aukcji transportowych, który gromadzi ponad 10 tysięcy sprawdzonych firm transportowych w jednym miejscu. Wystarczy wystawić bezpłatne ogłoszenie, a firmy przewoźnicy sami się do nas zgłoszą z korzystnymi ofertami.

Clicktrans.pl powstał z potrzeby – to właśnie tutaj osoby poszukujące transportu przesyłek mogą odnaleźć firmy transportowe, które i tak jadą w wybranym kierunku. Platforma Clicktrans.pl pozwala zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu i przynosi korzyści obu stronom - zleceniodawcy mogą znacznie zaoszczędzić, natomiast przewoźnicy zmniejszają liczbę pustych przebiegów. Co więcej, na Clicktrans.pl możemy otrzymać oferty od firm transportowych specjalizujących się w przewozie wybranych kategorii przesyłek: od transportu samochodów, przez transport zwierząt, po przeprowadzki.

Jak skorzystać z Clicktrans.pl?
Gdy planujemy zakupy online, przeprowadzkę, transport przedmiotu o nietypowych wymiarach lub najzwyklejszej paczki w kraju lub za granicą często obawiamy się, że przesyłka będzie wiązała się z ogromnymi kosztami. Jeśli cennik proponowany przez kuriera i pocztę znacznie przewyższa nasz budżet, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl. Wystarczy opisać przesyłkę, wyznaczyć termin i trasę – nie zajmie to dłużej niż 2 minuty! Po chwili otrzymamy oferty od sprawdzonych firm transportowych, które w wybranym czasie mogą zrealizować nasze zlecenie. Format aukcji „w dół” ułatwia nam wybór najkorzystniejszej oferty.
Prócz rozsądnej ceny, kolejnym czynnikiem pomagającym nam w podjęciu decyzji są komentarze wystawiane do poprzednich aukcji przewoźnika. Dodatkowo, Clicktrans.pl wprowadził system odznaczeń Top Transporter – przyznawanych najrzetelniejszym przewoźnikom zarejestrowanym w serwisie.
Co ważne – publikacja ogłoszenia w serwisie nie jest wiążąca do momentu akceptacji oferty przewoźnika. W praktyce oznacza to, że możemy bez obaw korzystać z Clicktrans.pl także tylko po to, aby wycenić transport przesyłki.

Czy moja przesyłka jest bardziej bezpieczna z Clicktrans.pl?
Tak! Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie podlegają dokładnej weryfikacji dokumentów i historii działalności. Jeśli planujemy zlecenie transportu cennego dla nas przedmiotu, np. dobytku życia podczas przeprowadzki, czy nawet naszego pupila – warto wybrać firmę transportową, która specjalizuje się w danej dziedzinie transportu.


Clicktrans.pl to już ponad 10 tysięcy zweryfikowanych przewoźników i ponad 12 milionów złotych zaoszczędzonych dzięki wykorzystaniu wolnej przestrzeni ładunkowej!


Przykładowe przesyłki zrealizowane z Clicktrans.pl:
Transport Volvo V40 z Mainz (Niemcy) do Wrocławia za 800 zł (oszczędność 939 zł)
Przeprowadzka z Żyrardowa do Ząbkowic Śląskich za 790 zł (oszczędność 646 zł)
Paczka z Kłodzka do Alfreton (Wielka Brytania) za 79 zł (oszczędność 51 zł)

 

Silesiansport.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Clicktrans.pl – tu zlecisz przeprowadzkę i transport przesyłki

    2018-02-08 10:10:51

    gość: ~Andrzej

    ostatnio dodany post

    Mi się podoba taka idea. Skoro można zaoszczędzić pieniądze na przeprowadzce, to ja jestem jak najbardziej za! Sam ostatnio załatwiałem transport mebli poprzez https://gielda.furgonetka.pl/ więc wiem, jakie korzyści mogą płynąć z takich rozwiązań. Powinniście się z tym zapoznać bliżej, bo nie ma sensu przepłacać.

REKLAMA