Express-Miejski.pl

Pożyczanie na żądanie. Jaka powinna być idealna pożyczka?

zdjęcie ilustracyjne fot.: stock.adobe.com

Pieniądze od ręki i na dogodnych warunkach to marzenie wielu. Zazwyczaj chcemy szybko, dobrze i bez zbędnych formalności – czy to rzeczywiście możliwe?

Jak wygląda oferta idealnej pożyczki gotówkowej i czy jest to w ogóle możliwe? Na co zwracać uwagę przed wyborem podmiotu proponującego takie usługi?

Statystyki kontra zobowiązania finansowe

Jak wynika z informacji podanych przez Biuro Informacji Kredytowej, w sierpniu tego roku łączna sprzedaż pożyczek przez firmy udzielające takiego wsparcia wynosiła 576 mln zł w ujęciu wartościowym oraz 231,5 tys. w ujęciu liczbowym. Chodzi tu o firmy współpracujące z BIK. Średnia wartość udzielonej pożyczki to wówczas 2489 zł. Dodatkowo w okresie od stycznia do sierpnia 2019 roku odnotowano wzrost liczby udzielanych pożyczek gotówkowych niskokwotowych powyżej 1 tys. zł (wynosiła +5,4%). Podobnie było w przedziale 2-3 tys. zł, tutaj dynamika osiągnęła +4,7%.

Pożyczki gotówkowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Równocześnie oferty tego typu produktów stają się coraz bardziej dopasowane do potrzeb wnioskujących. Na jakie udogodnienia można liczyć podczas składania wniosku?

Zalety współczesnych ofert – co doceniają klienci?

Idealnym przykładem pożyczek gotówkowych będących odpowiedzią na potrzeby kredytobiorców jest oferta Santander Consumer Banku – banku od kredytów.

Jedną z największych korzyści są tu jasne i proste zasady związane z podpisywaniem umowy. Każdy zainteresowany znajdzie na stronie internetowej tego podmiotu wszelkie, potrzebne mu informacje. Oprócz tego może skorzystać ze wsparcia konsultantów, wystarczy zadzwonić, albo po prostu skorzystać z formularza kontaktowego.

Dodatkowo bardzo dużą popularnością cieszą się kredyty online. Jest to gotówka, którą można otrzymać zupełnie bez wychodzenia z domu. Taka forma daje dużą wygodę, pozwala oszczędzić cenny czas. Doceniają to zwłaszcza ci, którzy są zapracowani i nie mają ochoty na kolejki, korki i długie formalności. Tak naprawdę wystarczy kilka klików, aby pieniądze znalazły się na koncie wnioskującego, nawet w ciągu 24 godzin. Poza tym bardzo często z takiej możliwości korzystają osoby potrzebujące gotówki na już, zwłaszcza kiedy mają przed sobą nieplanowane i nagłe wydatki.

To jeszcze nie wszystkie cechy kredytu idealnego. Poza wygodą, prostymi i jasnymi zasadami Santander Consumer Bank proponuje niskie i stałe oprocentowanie. Oprócz tego każdy klient ma pełen dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej. Zainteresowani mogą pobrać takie informacje, a następnie przeczytać je w dowolnym dla nich miejscu i czasie. Poza tym pożyczka gotówkowa związana jest z prostą weryfikacją tożsamości. Wystarczy jedynie przelew zwrotny na kwotę 1 zł.

mat. płatny

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Pożyczanie na żądanie. Jaka powinna być idealna pożyczka?

    2020-01-23 20:23:25

    Monia25

    ostatnio dodany post

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

REKLAMA