Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • Bastion Ceglarski znów dla wrocławian

  2012-06-06 Wrocław

  Bastion Ceglarski znów dla wrocławian

  Bastion Ceglarski nie będzie już szpecił nadodrzańskiej architektury Wrocławia. Na Wzgórzu Polskim zakończono prace porządkowe. Dziś, 6 czerwca, miejsce to zostanie udostępniony odwiedzającym.

  skomentuj

 • Kurkowa 14 – inwestycja w sercu miasta

  2012-06-06 Wrocław

  Kurkowa 14 – inwestycja w sercu miasta

  Wrocławska dzielnica Nadodrze zyskuje nowe oblicze. Na ulicy Kurkowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry, powstaje nowa inwestycja.

  skomentuj

 • Wyjątkowy prezent dla najmłodszych z Przyłęku

  2012-06-04 Przyłęk

  Wyjątkowy prezent dla najmłodszych z Przyłęku

  Podczas tegorocznych obchodów Dnia Dziecka dla podopiecznych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyłęku oraz dzieci z sołectwa Przyłęk Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański przygotował nie lada niespodziankę - nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

  skomentuj

 • Wielka dziura zostanie zagospodarowana

  2012-05-31 Wrocław

  Wielka dziura zostanie zagospodarowana

  Skanska rozpoczyna prace nad projektem kolejnego zielonego biurowca we Wrocławiu. Budynek powstanie tuż przy placu Dominikańskim.

  skomentuj

 • Aparthotel Invite gotowy do końca 2012 roku

  2012-05-29 Wrocław

  Aparthotel Invite gotowy do końca 2012 roku

  Wrocławski Aparthotel Invite zostanie uruchomiony pod koniec 2012 roku. W ofercie kompleksu przy skrzyżowaniu ulic Glinianej i Hubskiej znajduje się ponad 100 apartamentów z opcją „pod klucz”. Aparthotel Invite będzie funkcjonował w standardzie trzy gwiazdkowego...

  skomentuj

 • „Mała Architektura, Duża Sprawa” – wyniki

  2012-05-25 Środa Śląska

  „Mała Architektura, Duża Sprawa” – wyniki

  Projekt zadaszonej sceny zwyciężył w programie grantowym „Mała Architektura, Duża Sprawa”, organizowanym przez firmę Röben Polska i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich”. Materiały budowlane na realizację projektów dostaną...

  skomentuj

 • Deptak na Kuźniczej prawie skończony

  2012-05-23 Wrocław

  Deptak na Kuźniczej prawie skończony

  31 maja zakończą się prace związane z przebudową i meblowaniem ulic Kuźniczej, Nożowniczej i Uniwersyteckiej. Od 1 czerwca na ulicę Kuźniczą nie wjadą już samochody. Od tego dnia będzie ona funkcjonowała jako deptak dla pieszych i rowerzystów.

  skomentuj

 • 465 000 dotacji na remont dróg w Stolcu

  2012-05-23 Stolec

  465 000 dotacji na remont dróg w Stolcu

  Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała kolejne dofinansowanie! Sejmik Województwa Dolnośląskiego uchwałą nr XXII/59/12 z dnia 17 maja 2012 roku przyznał naszej Gminie dotację celową na realizację projektu "Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości...

  skomentuj

 • Budowa kanalizacji na ukończeniu

  2012-05-22 Ziębice

  Budowa kanalizacji na ukończeniu

  Dobiega końca budowa kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Ziębice realizowana w ramach Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności - Program Infrastruktura i Środowisko.

  skomentuj

REKLAMA