Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • Skanska sprzedaje Green Towers we Wrocławiu

  2013-01-02

  Skanska sprzedaje Green Towers we Wrocławiu

  28 grudnia 2012 r. Skanska Property Poland sprzedała wynajęty w całości kompleks biurowy Green Towers. Nabywcą jest jedna z największych polskich instytucji finansowych, a wartość transakcji wyniosła 64 miliony euro.

  skomentuj

 • Prawie 140 km pieszych szlaków

  2013-01-02

  Prawie 140 km pieszych szlaków

  Ziemia Ząbkowicka to region bardzo bogaty w szlaki piesze oraz trasy rowerowe. Jest to spowodowane zarówno położeniem geograficznym Powiatu Ząbkowickiego jak i ukształtowaniem terenu.

  liczba komentarzy 1

 • Wymienią stary piec na nowy

  2013-01-02

  Wymienią stary piec na nowy

  Zmodernizowana zostanie jedna z kotłowni Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej. Dzięki temu zmniejszy się ilość szkodliwych gazów emitowanych do atmosfery.

  liczba komentarzy 2

 • We Wrocławiu powstały pierwsze pokoje życzliwości!

  2012-12-17

  We Wrocławiu powstały pierwsze pokoje życzliwości!

  Przytulne sofy, specjalna kolorowa ściana z okrągłymi półkami i dywan w szachownicę. Tak właśnie wyglądają otwarte w dwóch wrocławskich szpitalach Pokoje Życzliwości – świetlice, w których mali pacjenci będą mogli zapomnieć o chorobie, rozłące z rodzicami...

  skomentuj

 • Nowoczesne kamery w centrum

  2012-12-15

  Nowoczesne kamery w centrum

  Malczyce szykują się do montażu monitoringu przy skrzyżowaniach: 1-Maja, Mickiewicza, Mazurowickiej i Traugutta. Megapikselowe kamery mają zostać zamontowane na słupach energetycznych.

  skomentuj

 • Ząbkowice Śląskie potrzebują skate parku

  2012-12-14

  Ząbkowice Śląskie potrzebują skate parku

  Bielawa czy Szczytna mają już swoje skate parki. Ku zadowoleniu rosnącej w siłę grupie młodzieży z Ząbkowic Śląskich jeżdżącej na deskorolkach Urząd Miejski zastanawia się nad przystąpieniem do realizacji inwestycji w mieście.

  liczba komentarzy 6

REKLAMA