Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • W takich domach chcemy mieszkać – pracownia KMA

  2012-06-22

  W takich domach chcemy mieszkać – pracownia KMA

  Rozstrzygnięto 11 konkurs architektoniczny „Dom, w którym chciałbym mieszkać”. Wśród najciekawszych projektów domów jednorodzinnych zalazły się dwie propozycje pracowni KMA Kabarowski Misiura Architekci.

  skomentuj

 • Dworzec na Brochowie coraz ładniejszy

  2012-06-21

  Dworzec na Brochowie coraz ładniejszy

  Z dnia na dzień budynek dworca kolejowego na wrocławskim Brochowie coraz mniej przypomina podupadłą ruinę. Większość prac modernizacyjnych została zakończona. Lada dzień ruszy malowanie obiektu. Prace mają zakończyć się jesienią bieżącego roku.

  skomentuj

 • Remont mostu w Laskach - objazd

  2012-06-21

  Remont mostu w Laskach - objazd

  Prowadzony jest remont mostu w miejscowości Laski na drodze powiatowej nr 3143D. Droga na czas prac jest zamknięta. Zalecany jest objazd.

  skomentuj

 • ZUS założy ci profil w internecie

  2012-06-14

  ZUS założy ci profil w internecie

  Od dziś Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchamia platformę usług elektronicznych. Zmiany może nie są rewolucyjne, ale dzięki nim płatnicy będą mogli załatwić wiele spraw przez internet.

  skomentuj

 • Wrocławskie remonty po Euro 2012

  2012-06-14

  Wrocławskie remonty po Euro 2012

  Wrocław remontuje się nie tylko przed Euro 2012. Po zakończeniu rozgrywek do remontu i przebudowy zostaną oddane ulice: Kamieńskiego Podwale, Starogroblowa oraz Zwycięska.

  skomentuj

 • Firma Ziajka przebuduje drogę przy ulicy Starogroblowej

  2012-06-13

  Firma Ziajka przebuduje drogę przy ulicy Starogroblowej

  Przedsiębiorstwo drogowe Ziajka zajmie się przebudową infrastruktury drogowej w obrębie wiaduktu kolejowego nad ulicą Starogroblową we Wrocławiu. Firma wygrała przetarg prowadzony przez Wrocławskie Inwestycje, które zajmą się nadzorem budowy.

  liczba komentarzy 1

 • Wyjątkowy prezent dla najmłodszych z Przyłęku

  2012-06-04

  Wyjątkowy prezent dla najmłodszych z Przyłęku

  Podczas tegorocznych obchodów Dnia Dziecka dla podopiecznych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyłęku oraz dzieci z sołectwa Przyłęk Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański przygotował nie lada niespodziankę - nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

  skomentuj

 • Wielka dziura zostanie zagospodarowana

  2012-05-31

  Wielka dziura zostanie zagospodarowana

  Skanska rozpoczyna prace nad projektem kolejnego zielonego biurowca we Wrocławiu. Budynek powstanie tuż przy placu Dominikańskim.

  skomentuj

 • Aparthotel Invite gotowy do końca 2012 roku

  2012-05-29

  Aparthotel Invite gotowy do końca 2012 roku

  Wrocławski Aparthotel Invite zostanie uruchomiony pod koniec 2012 roku. W ofercie kompleksu przy skrzyżowaniu ulic Glinianej i Hubskiej znajduje się ponad 100 apartamentów z opcją „pod klucz”. Aparthotel Invite będzie funkcjonował w standardzie trzy gwiazdkowego...

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA