Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • Burmistrz zaprasza Przedsiębiorców do wspólnego bezpłatnego projektu

  2012-01-31 Ząbkowice Śl.

  Burmistrz zaprasza Przedsiębiorców do wspólnego bezpłatnego projektu

  Zwracamy się do wszystkich Przedsiębiorców z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie z zaproszeniem wydania wspólnego folderu reklamującą Państwa działalność. Rozpowszechniany on będzie bezpłatnie podczas imprez, wśród Gości, w instytucjach oraz na targach i pokazach....

  skomentuj

 • Postępy prac projektów unijnych w Ziębicach

  2012-01-30 Ziębice

  Postępy prac projektów unijnych w Ziębicach

  W miesiącu grudniu 2011 r. wykonawca budowy kanalizacji sanitarnej w gminie Ziębice wykonał ponad 700 mb kanalizacji sanitarnej. Prace prowadzono na ulicy Oławskiej i Krótkiej w Ziębicach oraz w Henrykowie, Nowym Dworze, Witostowicach oraz Wadochowicach.

  skomentuj

 • Zakończono prace "powodziowe"

  2011-11-28 Nowa Ruda

  Zakończono prace "powodziowe"

  Remont ostatniej z pięciu dróg, odnawianych w ramach promessy przeznaczonej na usuwanie skutków powodzi - został zakończony.

  skomentuj

 • Otwarcie oczyszczalni ścieków w Henrykowie

  2011-11-27 Henryków

  Otwarcie oczyszczalni ścieków w Henrykowie

  25 listopada w Henrykowie odbyło się uroczyste otwarcie oczyszczalni ścieków - przedsięwzięcia realizowanego w ramach projektu "Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Henryków oraz budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Ziębice".

  skomentuj

 • Inwestycje w lądeckie szkoły

  2011-11-24 Lądek Zdrój

  Inwestycje w lądeckie szkoły

  Od kilku lat prowadzone są inwestycje w lądeckich szkołach. Zostały wykonane termomodernizacja Gimnazjum, Liceum, Szkoły Podstawowej w Lądku-Zdroju. W roku bieżącym realizowane były prace remontowe w Szkole Podstawowej w Trzebieszowicach.

  skomentuj

 • O rewitalizacji zabytkowych organów

  2011-11-21 Bardo

  O rewitalizacji zabytkowych organów

  Jeden z najokazalszych instrumentów schyłkowego baroku zachowany na Dolnym Śląsku, zdobiony rokokową, piękną dekoracją. Mowa o XVIII-wiecznych bardzkich organach barokowych, które oglądał dziś wicemarszałek Radosław Mołoń podczas spotkania z władzami Barda.

  skomentuj

 • Solary w Ząbkowicach Śląskich

  2011-11-18 Ząbkowice Śląskie

  Solary w Ząbkowicach Śląskich

  16 listopada zakończyła się realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: Budowa oświetlenia ulicznego przy ulicach: Bonifratrów, Makowej i Melioracyjnej w Ząbkowicach Śląskich.

  liczba komentarzy 6

 • Reszka = Mercedes

  2011-11-18 Braszowice

  Reszka = Mercedes

  Od 12 listopada w Katalogu Sił i Środków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich widnieje nowa pozycja: średni samochód ratowniczo – gaśniczy Mercedes – Benz Atego 1429, należący do strażaków ochotników z Braszowic.

  liczba komentarzy 8

 • Kudowa Towers - pierwsze decyzje

  2011-11-17 Kłodzko

  Kudowa Towers - pierwsze decyzje

  Trwają rozmowy w sprawie inwestycji: Kudowa Towers – Dwie Wieże. Projektanci przedstawili koncepcję wraz z analizami projektowymi.

  liczba komentarzy 2

 • Gmina Radków zakończyła prace

  2011-11-14 Radków Kłodzki

  Gmina Radków zakończyła prace

  Gmina Radków zakończyła prace związane z Rewitalizacją Pieszych Ciągów Turystycznych do punktów widokowych na Szczelińcu Wielkim w ramach projektu pn.: „WIDOKI BEZ GRANIC”

  skomentuj

 • Bezpieczniejszy dojazd do Kamienicy

  2011-11-14 Bolesławowo Kamienica

  Bezpieczniejszy dojazd do Kamienicy

  Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców i turystów była jednym z priorytetów projektu Powiatu i gminy Stronie Śląskie, który polegał na przebudowie drogi powiatowej nr 3255D wiodącej z Bolesławowa do Kamienicy oraz remoncie dwóch mostów w obrębie tej drogi.

  skomentuj

 • Miliony na inwestycje w powiecie kłodzkim

  2011-11-11 Kłodzko

  Miliony na inwestycje w powiecie kłodzkim

  Blisko 60 milionów zostanie przekazanych na dolnośląskie inwestycje. Najdroższą inwestycją będzie trzeci etap budowy obwodnicy Nowej Rudy. Środki finansowe trafią także przeznaczone do Dusznik Zdroju.

  skomentuj

REKLAMA