Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Zatrzymany za kradzież

  2013-03-27

  Zatrzymany za kradzież

  Ząbkowiccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o kradzież telefonu komórkowego, dokumentów i kart bankomatowych. Teraz złodziej stanie przed sądem.

  skomentuj

 • Strażacy ze Złotego Stoku na podium

  2013-03-27

  Strażacy ze Złotego Stoku na podium

  Strażacy reprezentujący Gminę Złoty Stok okazali się najlepsi w X Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Straży Pożarnych, który odbył się 16. marca w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach. Drugie miejsce przypadło strażakom z Gminy...

  skomentuj

 • Chciał zastrzelić policjanta z jego służbowej broni

  2013-03-26

  Chciał zastrzelić policjanta z jego służbowej broni

  Dwóch mieszkańców powiatu średzkiego odpowie za włamania do samochodów. Dodatkowo jeden z nich za usiłowanie zabójstwa policjanta. W trakcie akcji jeden ze złodziei wyrwał funkcjonariuszowi broń, przyłożył mu do skroni i pociągnął za spust. Na szczęście...

  liczba komentarzy 22

 • Litwin przemycał fajki bez akcyzy

  2013-03-25

  Litwin przemycał fajki bez akcyzy

  Funkcjonariusze straży granicznej na autostradzie A4 w gminie Kostomłoty zatrzymali kierowcę busa, który przewoził blisko 300 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów.

  skomentuj

 • Był słup i już go nie ma

  2013-03-25

  Był słup i już go nie ma

  Przy ul. Słowackiego doszło do groźnie wyglądającego zderzenia ze słupem betonowym samochodu osobowego. Słup stojący na chodniku od kilkudziesięciu lat pełnił rolę informacyjną dla mieszkańców gminy Ziębice.

  skomentuj

 • Trzymał w biurku pistolet gazowy

  2013-03-24

  Trzymał w biurku pistolet gazowy

  Policjanci z Malczyc dostali cynk, że 26-letni mieszkaniec gminy przechowuje w domu nielegalnie broń. W trakcie przeszukania znaleziono u niego pistolet gazowy „Reck” kaliber 8 mm wraz z magazynkiem.

  skomentuj

REKLAMA