Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Ostrzeżenie przed silnymi opadami śniegu

  2013-02-18 Dolny Śląsk

  Ostrzeżenie przed silnymi opadami śniegu

  Przed intensywnymi opadami śniegu, które mogą wystąpić we wtorek ostrzega Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu. Opady spodziewane są na terenie całego Dolnego Śląska.

  skomentuj

 • Niechlubny rekordzista z Ziębic

  2013-02-18 Ziębice

  Niechlubny rekordzista z Ziębic

  Ziębiccy policjanci zatrzymali dwa razy tego samego mężczyznę, który w ciągu dwóch dni pijany usiadł za kierownicą samochodu. Za kierowanie pod wpływem alkoholu i pomimo orzeczonego wcześniej zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Wysokie noty strażaków - ochotników

  2013-02-18 Środa Śląska

  Wysokie noty strażaków - ochotników

  Ochotnicze straże pożarne (OSP) w powiecie średzkim przeprowadziły sprawozdania z ubiegłorocznej działalności. Dotyczyły one m.in. finansów, zapotrzebowania na nowy sprzęt czy udzielania absolutoriów dla zarządów.

  skomentuj

 • Kumpel, czyli policyjny pies

  2013-02-15 Środa Śląska

  Kumpel, czyli policyjny pies

  Kumpel – tak będzie się nazywał policyjny pies, który od stycznia pełni służbę w komendzie w Środzie Śląskiej. 13 lutego nastąpiło ogłoszenie konkursu na imię czworonoga. Starosta Sebastian Burdzy podarował zwierzęciu klatkę do przewozu i zabawki.

  skomentuj

 • 500 krzaków marihuany i luksusowe samochody

  2013-02-14 powiat średzki

  500 krzaków marihuany i luksusowe samochody

  W jednej z miejscowości w powiecie średzkim policjanci wykryli dziuplę ze skradzionymi rzeczami oraz profesjonalną uprawę marihuany. Z zabezpieczonych konopi można uzyskać kilkaset tysięcy porcji narkotyków o wartości rynkowej ponad 2 mln zł.

  liczba komentarzy 23

 • Zatrzymanie na lotnisku

  2013-02-14 Wrocław

  Zatrzymanie na lotnisku

  Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach (SOSG) realizując czynności służbowe zatrzymali Hindusa oraz dwóch Polaków.

  skomentuj

REKLAMA