Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Wzmożone działania policji

  2012-06-09 Region

  Wzmożone działania policji

  Trwa długi weekend, a razem z nim mistrzostwa EURO 2012. Dla policjantów w całej Polsce będzie to czas wytężonej pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo kibicom i turystom, którzy przyjadą do naszego kraju oglądać zmagania na murawie.

  skomentuj

 • Praktyczne porady dla kibiców.

  2012-06-08 Wrocław

  Praktyczne porady dla kibiców.

  Pamiętaj. Do strefy kibica nie wolno wnosić aparatów fotograficznych, parasolek, oraz torebek większych niż 25 na 25 centymetrów.

  skomentuj

 • Marihuana na przystanku MPK

  2012-06-08 Wrocław - Sępolno

  Marihuana na przystanku MPK

  Kilkutygodniową konopie znaleźliśmy rosnącą spokojnie na przystanku MPK na Sępolnie. Roślina prawdopodobnie wysiała się sama. Ludzie zwrócili na nią uwagę dopiero, kiedy robiliśmy zdjęcie.

  liczba komentarzy 3

 • OSP Ciepłowody znów najlepsza

  2012-06-05 Ząbkowice Śląskie

  OSP Ciepłowody znów najlepsza

  W dniu 03 czerwca 2012 r. przeprowadzono w Braszowicach Międzygminne Zawody Sportowo- Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych dla gmin Ząbkowice Śląskie i Ciepłowody, w których udział wzięło 10 drużyn OSP.

  skomentuj

 • Zniszczone słupki na W-381

  2012-06-04 Nowa Ruda

  Zniszczone słupki na W-381

  W niedzielę o godz.7.20 dyżurny Komisariatu Policji w Nowej Rudzie przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że kilku mężczyzn na drodze wojewódzkiej nr 381 w rejonie obwodnicy niszczy znaki drogowe. Gdy policjanci dotarli na miejsce zauważyli zniszczone słupki...

  skomentuj

 • Spotkanie przed EURO

  2012-06-04 Kłodzko

  Spotkanie przed EURO

  7 dni przed rozpoczęciem EURO 2012 w budynku zakładu karnego odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku insp.Andrzeja Basztury z Dyrektorem Zakładu Karnego w Kłodzku płk Grzegorzem Wojciechowskim.

  liczba komentarzy 1

 • Policjanci kontra strażnicy

  2012-06-01 Kłodzko

  Policjanci kontra strażnicy

  W sali Urzędu Miasta w Kłodzku odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Kłodzku dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Gminnej powiatu kłodzkiego poświęcone m.in. zabezpieczeniu Mistrzostw Europy w Piłce...

  skomentuj

 • Dzień Dziecka z policją i spektaklami

  2012-06-01 Piknik przy Teatrze Lalek

  Dzień Dziecka z policją i spektaklami

  Policja zaprasza na Dzień Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca (sobota) w parku przy Teatrze Lalek. Dla maluchów przewidziano wiele atrakcji m.in. 3 spektakle.

  liczba komentarzy 1

 • Bezpieczne pieniądze. Podaj dalej

  2012-05-31

  Bezpieczne pieniądze. Podaj dalej

  Narodowy Bank Polski i Policja przygotowali kampanię informacyjną 'Bezpieczne pieniądze. Podaj dalej'. Akcja ma na celu zapewnienie bezpiecznego obrotu pieniężnego w czasie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012.

  liczba komentarzy 1

 • Obcokrajowcy z dużą ilością narkotyków

  2012-05-31 Kłodzko

  Obcokrajowcy z dużą ilością narkotyków

  Funkcjonariusze z Kłodzka przechwycili blisko 200 tabletek psychotropowych oraz kilka porcji marihuany. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch zatrzymanych mężczyzn.

  liczba komentarzy 1

 • Cztery osoby ranne w wypadku na ulicy Granicznej

  2012-05-31 Wrocław

  Cztery osoby ranne w wypadku na ulicy Granicznej

  Do groźnego wypadku doszło w czwartek (31 maja) na ulicy Granicznej. Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody.

  skomentuj

 • Ukradł, bo miał okazję

  2012-05-31 Środa Śląska

  Ukradł, bo miał okazję

  Średzcy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca. Środy Śląskiej, podejrzanego o kradzież saszetki wraz z dokumentami i pieniędzmi. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę właściciela oraz fakt, że pokrzywdzony zostawił otwarty samochód, ze schowka pojazdu zabrał...

  skomentuj

REKLAMA