Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Dzień Straży Miejskiej

  2012-08-29 Stare Miasto

  Dzień Straży Miejskiej

  Dzisiejsze święto Straży Miejskiej oraz zbliżająca się 21-sza rocznica jej istnienia we Wrocławiu są okazją do zaprezentowania się mieszkańcom miasta.

  skomentuj

 • Straż miejska pod podstawówkami

  2012-08-29 Wrocław

  Straż miejska pod podstawówkami

  3 września rusza akcja "Bezpieczna Droga do Szkoły". Jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Strażnicy będą stać przy szkołach i zatrzymywać auta, aby uczniowie mogli bezpiecznie przejść.

  liczba komentarzy 1

 • Kary dla kierowców za rozmowy przez komórkę

  2012-08-29 Region

  Kary dla kierowców za rozmowy przez komórkę

  W ciągu dwóch miesięcy policja ukarała ponad 13 tysięcy kierowców, którzy podczas jazdy rozmawiali przez komórkę. Wszystkich ukarano 66 tysiącami punktów karnych.

  liczba komentarzy 7

 • Uprawiali konopie w Topoli

  2012-08-29 Topola

  Uprawiali konopie w Topoli

  Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 23 letniemu mężczyźnie i 20 letniej kobiecie – mieszkańcom Paczkowa, których na gorącym uczynku posiadania i uprawy marihuany zatrzymali policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego.

  liczba komentarzy 7

 • Z policją bezpieczniej

  2012-08-28 Wrocław

  Z policją bezpieczniej

  Kończy się lato, kończy się też prowadzona przez policję akcja „Bezpieczne wakacje”, której podstawowym założeniem było zapewnienie bezpiecznego wypoczynku wszystkim dzieciom, przebywającym na obozach, koloniach i innych formach zorganizowanego wypoczynku lub w...

  skomentuj

 • Okradł staruszkę

  2012-08-28 Nowa Ruda

  Okradł staruszkę

  Policjanci zatrzymali 28-latka, który został wpuszczony do mieszkania starszej kobiety. Mężczyzna wykorzystał jej nieuwagę i ukradł kosztowności. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną złotą biżuterię.

  skomentuj

REKLAMA