Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Dzisiaj Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu

  2011-01-24

  Dzisiaj Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu

  W dzisiejszych czasach nie można wyobrazić sobie życie bez mediów. Radio, prasa, telewizja oraz Internet to nieodłączna część każdego dnia większości z nas.

  skomentuj

 • Serwisy pogwarancyjne Ziębickiej i Kolejowej

  2011-01-24

  Serwisy pogwarancyjne Ziębickiej i Kolejowej

  W ostatnim czasie pisaliśmy dużo o drogach Ziębickiej i Kolejowej, które po kilku miesiącach użytkowania pokazały swoje słabe strony. Szczególnie na tej drugiej pokazały się wybrzuszenia oraz zapadłości stwarzające niebezpieczeństwo dla ruchu kołowego. Co w tym...

  liczba komentarzy 13

 • Koła gospodyń wiejskich przeżytkiem?

  2011-01-24

  Koła gospodyń wiejskich przeżytkiem?

  Nic bardziej mylnego. Kto dzisiaj orientuje się czym są Koła Gospodyń Wiejskich? Kto w końcu zdaje sobie sprawę z tego czym się zajmują i jaka jest ich rola w społeczeństwie? Koło Gospodyń Wiejskich z Jastrzębiec obchodziło 22 stycznia swoje drugie urodziny. Na...

  liczba komentarzy 4

 • Bal kostiumowy UTW

  2011-01-24

  Bal kostiumowy UTW

  W niedzielę 22 stycznia 2011 odbył się nasz pierwszy bal kostiumowy, w którym uczestniczyli również zaprzyjaźnieni słuchacze Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

  skomentuj

 • Radni z gminy Udanin zwyciężyli

  2011-01-23

  Radni z gminy Udanin zwyciężyli

  W niedzielę 23 stycznia w sali sportowej PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej po raz siódmy radni z naszych gmin i powiatu zmierzyli się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Przewodniczącego Rady Powiatu w Środzie Śląskiej.

  liczba komentarzy 3

 • IV Gala Sportów Walki - 26 lutego 2011 r.

  2011-01-23

  IV Gala Sportów Walki - 26 lutego 2011 r.

  Wśród wielu imprez sportowych w powiecie ząbkowickim największą popularnością wśród kibiców cieszy się Gala Sportów Walki. W tym roku będzie to już czwarta edycja.

  liczba komentarzy 12

REKLAMA