Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Bal Seniora w Grodziszczu

  2010-02-09

  Bal Seniora w Grodziszczu

  We wspólnej zabawie uczestniczyło ponad 100 osób, dla których wystąpiły z programem artystycznym dzieci z Zespołu Szkół Publicznych w Grodziszczu.

  skomentuj

 • Zabawa karnawałowa w Przedszkolu nr 4

  2010-02-09

  Zabawa karnawałowa w Przedszkolu nr 4

  Styczeń to przede wszystkim miesiąc zabaw karnawałowych. Nie mogło jej więc zabraknąć również w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Ząbkowicach Śl. 28 stycznia stycznia odbyła się więc zabawa karnawałowa w przedszkolu.

  skomentuj

 • Konkurs recytatorski dla uczniów

  2010-02-09

  Konkurs recytatorski dla uczniów

  Zapraszamy do udziału w XV Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych województwa dolnośląskiego.

  skomentuj

 • Ferie 2010 z OSiRem

  2010-02-08

  Ferie 2010 z OSiRem

  Minął pierwszy tydzień Ferii z OSiR-em. We wszelkiego rodzaju zajęciach, turniejach, wyjazdach itd. udział wzięło kilkaset dzieci i młodzieży z terenu Ziemi Ząbkowickiej.

  skomentuj

 • Głosujemy na "DYKTATURĘ"!

  2010-02-08

  Głosujemy na "DYKTATURĘ"!

  Muzyczna Bitwa Radia Wrocław trwa. W tym tygodniu głosujemy na DYKTATURĘ. Najlepszych, na których czekają nagrody, wybiorą słuchacze, bo to do nich należy ostateczny głos.

  skomentuj

 • Policja w akcji

  2010-02-08

  Policja w akcji

  Biuletyn wydarzeń

  liczba komentarzy 1

 • Remont największej sali zakończony

  2010-02-08

  Remont największej sali zakończony

  W ziębickim Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego zakończył się remont największej z sal ekspozycyjnych, sali Josepha Langera.

  skomentuj

 • Edukacja proekologiczna w Cegielskim

  2010-02-08

  Edukacja proekologiczna w Cegielskim

  Wrocławski Uniwersytet Przyrodniczy zorganizował w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego w Ziębicach cykl zajęć z zakresu nowych technologii ekologicznych.

  skomentuj

 • Dwie rady pedagogiczne w starciu

  2010-02-08

  Dwie rady pedagogiczne w starciu

  Do starcia doszło na boisku siatkówki, a naprzeciwko siebie stanęli nauczyciele z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach i pedagodzy ze Stredni Odborne Uciliste Zamedelske w Hornich Hermanicach (Republika Czeska).

  skomentuj

 • Lodołamacze ruszyły

  2010-02-04

  Lodołamacze ruszyły

  Przełamywanie stereotypów, integracja osób niepełnosprawnych, promocja przedsiębiorstw wrażliwych społecznie oraz tworzenie nowych miejsc pracy dla niepełnosprawnych - to główne idee konkursu „Lodołamacze".

  skomentuj

 • Nowy herb i flaga Dolnego Śląska

  2010-02-04

  Nowy herb i flaga Dolnego Śląska

  Złoty, czarny i biały. Te barwy znajdziemy na nowej fladze województwa, która od dziś obowiązuje na Dolnym Śląsku. Pod główną siedzibą urzędu marszałkowskiego odbyło się jej uroczyste podniesienie. Flagę na maszt wyciągnął marszałek Marek Łapiński.

  liczba komentarzy 1

 • Konkurs Grantowy Równać Szanse

  2010-02-04

  Konkurs Grantowy Równać Szanse

  Jeszcze przez 19 dni trwa nabór wniosków w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym, ogłoszonym w ramach dziesiątej edycji Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności "Równać Szanse". Wnioski w pierwszym etapie konkursu można składać do 22 lutego.

  skomentuj

REKLAMA