Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Budżet 2010 - Kamieniec Ząbkowicki

  2010-01-25 Kamieniec Ząbkowicki

  Budżet 2010 - Kamieniec Ząbkowicki

  Styczeń jest miesiącem, w którym dowiadujemy się o planowanych wydatkach i przychodach naszych gmin. Sprawdiliśmy, jak przedstawia się sytuacja w gminie Kamieniec Ząbkowicki.

  skomentuj

 • Bezpieczniejsi strażacy ochotnicy

  2010-01-25 Powiat

  Bezpieczniejsi strażacy ochotnicy

  34 dolnośląskie gminy wezmą w tym roku udział w programie „Dolny Śląsk - bezpieczny ratownik w OSP". Dzięki niemu w ręce strażaków ochotników trafią aparaty oddechowe, odzież ochronna i ekwipunek osobisty.

  skomentuj

 • Konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"

  2010-01-25 Powiat

  Konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"

  Prezes KRUS Henryk Smolarz zatwierdził regulamin dorocznego konkursu służącego promocji zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

  skomentuj

 • Awaria oświetlenia ulicznego

  2010-01-25 Ząbkowice Śląskie

  Awaria oświetlenia ulicznego

  W wyniku znacznego spadku temperatury, jaki ma miejsce w Ząbkowicach Śl. uszkodzeniu uległy sieci oświetlenia ulicznego zasilające ulice: Ziębicka, Grunwaldzka, Pl. Jana Pawła II, Sienkiewicza, teren Zamku.

  skomentuj

 • Głosujmy na Moonwalkers

  2010-01-25 Ząbkowice Śląskie

  Głosujmy na Moonwalkers

  Dzisiaj rozpoczęła się Muzyczna Bitwa w Radiu Wrocław, w której udział bierze nasz lokalny zespół The Moonwalkers. Młodzi wykonawcy wygrywając bitwę będą mogli zrealizować swoje marzenie i nagrać profesjonalną płytę.

  liczba komentarzy 2

 • Uprzejmie donoszę..

  2010-01-25 Ząbkowice Śląskie

  Uprzejmie donoszę..

  Jak podaje Gazeta Wrocławska, prokuratorzy w Ząbkowicach Śląskich sprawdzają, czy burmistrz miasta Krzysztof Kotowicz naraził mieszkańców na utratę życia lub zdrowia, bo nie zadbał o odśnieżenie dróg i chodników. Za to można trafić nawet na pięć lat do...

  liczba komentarzy 66

REKLAMA