Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • Ulica Wrocławska do poprawy?

  2012-06-27 Środa Śląska

  Ulica Wrocławska do poprawy?

  Kilkunastu już mieszkańców Środy Śląskiej zwróciło się do naszej redakcji z prośbą o wyjaśnienie sprawy remontowanej ulicy Wrocławskiej w mieście. Obawy mieszkańców wydają się w pełni uzasadnione, gdyż na gołe oko widać, że prace zostały wykonane...

  liczba komentarzy 9

 • Politechnika w rok zbuduje kolejkę linową nad Odrą

  2012-06-27 Wrocław

  Politechnika w rok zbuduje kolejkę linową nad Odrą

  Politechnika Wrocławska zdecydowała się na nietypową inwestycję. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie przetarg na budowę kolejki linowej nad Odrą, która połączy kampus uczelni od strony Wybrzeża Wyspiańskiego z Geocentrum znajdującym się po drugiej stronie...

  skomentuj

 • Klimat Australii w Domasławiu

  2012-06-27 Domasław

  Klimat Australii w Domasławiu

  Nowoczesny styl, klimat Australii, 42 pokoje, 4 sale konferencyjne, a od lipca również część Fitness&Spa. To znajdą podróżni w nowo otwartym Hotelu Eclipse w Domasławiu pod Wrocławiem.

  skomentuj

 • Prace przy renowacji Zamku rozpoczęte

  2012-06-25 Ząbkowice Śląskie

  Prace przy renowacji Zamku rozpoczęte

  W ostatnich dniach na ząbkowickim Zamku rozpoczęły się prace związane z realizacją zadania pn. "Zabezpieczenie wieży bramnej i sklepień zamku w Ząbkowicach Śląskich w celu uniknięcia katastrofy budowlanej i udostępnienia zabytku dla zwiedzających".

  skomentuj

 • Na Dolnym Śląsku powstanie największa IKEA w Polsce

  2012-06-22 Bielany Wrocławskie

  Na Dolnym Śląsku powstanie największa IKEA w Polsce

  Wczoraj wmurowano kamień węgielny pod największy i najnowocześniejszy sklep IKEA w Polsce. Nowa siedziba szwedzkiej firmy meblarskiej powstanie na Bielanach Wrocławskich. Otwarcie nowego obiektu ma nastąpić wiosną 2013 roku.

  skomentuj

 • Nowa Papiernia – lofty w starej fabryce

  2012-06-22 Wrocław

  Nowa Papiernia – lofty w starej fabryce

  W samym centrum miasta, pośród starych kamienic powstaje wyjątkowa inwestycja. W budowanej przy ulicy Kościuszki Nowej Papierni zaadaptowane zostaną budynki starej fabryki papieru. Prace stanowią element projektu rewitalizacji tej części miasta.

  liczba komentarzy 1

REKLAMA