Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Utrudnienia na drogach z powodu opadów deszczu

  2010-05-14

  Utrudnienia na drogach z powodu opadów deszczu

  14 maja obfitował w liczne utrudnienia na drogach. Podróżujący kierowcy nie wzięli poprawki na to, że droga hamowania na mokrej jezdni jest kilkakrotnie dłuższa niż podczas normalnych warunków pogodowych.

  skomentuj

 • Kosztowny "pieprzny" żart

  2010-05-13

  Kosztowny "pieprzny" żart

  Przed sądem dla nieletnich, za rozpylenie gazu pieprzowego w szkole, odpowie 14 - latek zatrzymany przez policjantów z powiatu ząbkowickiego. Gimnazjalista rozpylił środek w budynku gimnazjum i szkoły podstawowej. W związku ze zdarzeniem z obu obiektów ewakuowano około...

  skomentuj

 • Strażacy z Barda interweniowali w nocy

  2010-05-13

  Strażacy z Barda interweniowali w nocy

  W środę około godziny 23.30 dyspozytor PSK zadysponował jednostkę OSP Bardo do usunięcia plamy oleju na trasie K-8 w Dębowinie.

  liczba komentarzy 1

 • Apel Wodociągów Srebrnogórskich sp. z o.o.

  2010-05-13

  Apel Wodociągów Srebrnogórskich sp. z o.o.

  Zarząd Spółki Wodociągi Srebrnogórskie zwraca się z apelem do mieszkańców naszej Gminy o wzmożony nadzór nad posiadanymi psami.

  skomentuj

 • Ziębice biegały

  2010-05-13

  Ziębice biegały

  W sobotę 8 maja odbyła się w parku miejskim w Ziębicach kolejna edycja akcji "Polska Biega". Z powodu opadów deszczu i niesprzyjającej pogody w Ząbkowicach przełożono akcję na 14 maja 2010 r.

  skomentuj

 • 8 porcji amfetaminy w kieszeniach

  2010-05-13

  8 porcji amfetaminy w kieszeniach

  Pijanego kierowcę zatrzymali w nocy z wtorku na środę kłodzcy policjanci. Zarówno on, jak i pasażer, mieli w kieszeniach schowanych łącznie osiem porcji amfetaminy.

  skomentuj

 • Nieziemskie spotkanie z astronautą NASA

  2010-05-12

  Nieziemskie spotkanie z astronautą NASA

  W środę 12 maja Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach odwiedził m.in. pułkownik George Zamka, amerykański astronauta, dowódca promu kosmicznego Endeavour. Była to niezwykła okazja do spotkania z człowiekiem, który wprowadził nas w świat pozaziemskiej...

  liczba komentarzy 10

 • Młodzież z Turcji w Ząbkowicach Śląskich

  2010-05-12

  Młodzież z Turcji w Ząbkowicach Śląskich

  W październiku 2009 r Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Ząbkowicach Śląskich rozpoczął realizację projektu zatytułowanego „Let’s Cool Our Precious Planet” w oparciu o program COMENIUS - „Uczenie się przez całe życie”.

  skomentuj

 • Filmowy Zawrót Głowy w Nowej Rudzie

  2010-05-12

  Filmowy Zawrót Głowy w Nowej Rudzie

  Znana z filmów „Lejdis" czy „Rozmowy Nocą" aktorka Magdalena Rożczka będzie gwiazdą VII edycji Noworudzkiego Filmowego Zawrotu Głowy.

  skomentuj

REKLAMA