Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • W miniony weekend pożegnaliśmy wakacje

  2009-08-30

  W miniony weekend pożegnaliśmy wakacje

  Zakończenie lata, End of Summer, najlepsza impreza, jaka odbyła się tego roku w Ząbkowicach już się zakończyła. Atrakcje trochę odbiegały od tych na plakacie, ale i tak nie byliśmy zawiedzeni. Ogrom pracy, jaki został włożony w organizację (tu mamy na myśli pana...

  liczba komentarzy 5

 • II edycja B boy Sesji zakończona

  2009-08-30

  II edycja B boy Sesji zakończona

  28 sierpnia 2009 roku, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie odbyła się druga edycja B-Boy Sesji. Imprezę poprowadził MC Dolar, przy pomocy znanego na naszym terenie Dj Fim’a.

  liczba komentarzy 7

 • Czarna seria na ząbkowickich drogach

  2009-08-30

  Czarna seria na ząbkowickich drogach

  Weekend rozpoczął się pracowicie, zwłaszcza dla policji, straży pożarnych i pomocy drogowych. Około godziny jedenastej na drodze nr 8, w pobliżu stacji paliw (ul. Kłodzka), doszło do kolizji.

  liczba komentarzy 2

 • 18 sierpnia dniem sukcesu gminy Bardo

  2009-08-25

  18 sierpnia dniem sukcesu gminy Bardo

  18 sierpnia jest dniem niezwykle dla gminy Bardo szczęśliwym. 3 złożone przez nią wnioski o dofinansowanie działalności gminy zostały pozytywnie rozpatrzone i już wkrótce otrzyma ona dotację na prowadzone projekty.

  liczba komentarzy 14

 • Dożynki w Dębowcu - gmina Ziębice

  2009-08-24

  Dożynki w Dębowcu - gmina Ziębice

  Coraz częściej możemy uczestniczyć w imprezach organizowanych przez poszczególne gminy, tym razem zapraszamy na gminno-powiatowe dożynki w Dębowcu w gminie Ziębice.

  skomentuj

 • Dni Twierdzy Kłodzkiej

  2009-08-22

  Dni Twierdzy Kłodzkiej

  Minął tydzień od zakończenia obchodów IV Dni Twierdzy Kłodzkiej. I chociaż miniony weekend obfitował w wydarzenia, Dni Twierdzy Kłodzkiej zasługują na szczególną uwagę.

  liczba komentarzy 6

 • Otwarcie marketu Aldi

  2009-08-20

  Otwarcie marketu Aldi

  Od wczoraj możemy robić zakupy w nowym supermarkecie ALDI w Ząbkowicach Śląskich. Tak naprawdę nie wiemy, czego właściwie spodziewaliśmy się po nowym sklepie? Cen poniżej wartości towarów?

  liczba komentarzy 7

 • Remont drogi 395

  2009-08-18

  Remont drogi 395

  Rozpoczął się remont drogi 395 z Ząbkowic do Ziębic na odcinku Niedźwiednik - Służejów. Kierowcy udający się 'do' lub 'z' Ziębic muszą się przygotować na niewielkie utrudnienia w ruchu.

  liczba komentarzy 7

 • 3 zlot motocyklistów w Niedźwiedziu

  2009-08-18

  3 zlot motocyklistów w Niedźwiedziu

  W miniony weekend odbył się 3 zlot motocyklistów w Niedźwiedziu. Tłumy, które się zgromadziły przerosły oczekiwania chyba wszystkich organizatorów.

  skomentuj

 • Inauguracyjna kolejka A-klasy

  2009-08-17

  Inauguracyjna kolejka A-klasy

  Swoje zmagania ligowe rozpoczęły drużyny występujące w A-klasie. Pierwsze mecze w ich wykonaniu można zaliczyć do udanych, lecz zawsze mogło być lepiej. Najwięcej emocji było w pojedynku Unii Bardo z Trojanem, gdzie gospodarze przegrywali już trzema bramkami, a...

  skomentuj

 • B boy sesja 2009-projekt II przed nami

  2009-08-15

  B boy sesja 2009-projekt II przed nami

  B boy Sesja 2009 – Projekt II jest imprezą ogólnopolską w której udział biorą zespoły i ekipy tańczące na co dzień nowoczesną formę tańca break dance. Jest to impreza integracyjna skierowana do szerokiego grona samych uczestników jak i społeczeństwa.

  liczba komentarzy 2

 • Kanalizacja w powiecie - jak się sprawy mają?

  2009-08-14

  Kanalizacja w powiecie - jak się sprawy mają?

  Według założeń Traktatu o akcesji Polski do Unii Europejskiej do końca 2015 roku wszystkie miejscowości powyżej 2000 mieszkańców muszą być wyposażone w systemy kanalizacji zbiorczej i oczyszczalnie ścieków.

  skomentuj

REKLAMA