Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Wypadek drogowy w Polanicy

  2011-10-24 Polanica Zdrój

  Wypadek drogowy w Polanicy

  Do wypadku drogowego doszło w niedzielne popołudnie w Polanicy Zdroju. Pojazd z niewyjaśnionych przyczyn zderzył się z lampą i dachował. Kierowca i pasażer uciekli z miejsca zdarzenia.

  skomentuj

 • Ząbkowiccy strażacy w półfinale

  2011-10-24 Ząbkowice Śląskie

  Ząbkowiccy strażacy w półfinale

  W piątek odbył się drugi etap rozgrywek eliminacyjnych Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego PSP w Halowej Piłce Nożnej dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego.

  skomentuj

 • Policjanci zatrzymali nocnego grafficiarza.

  2011-10-24 Kudowa Zdrój

  Policjanci zatrzymali nocnego grafficiarza.

  Policjanci z Komisariatu policji w Kudowie-Zdroju podczas nocnego patrolu zatrzymali młodego mężczyznę, który farbą w sprayu zniszczył elewację garaży. Za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

  skomentuj

 • Nietrzeźwy 17-latek za kierownicą

  2011-10-19 Bystrzyca Kłodzka

  Nietrzeźwy 17-latek za kierownicą

  Prawie promil alkoholu miał 17-letni mieszkaniec gminy Bystrzyca Kł., który wybrał się wczoraj przed północą na przejażdżkę fordem. Nieletni wziął samochód od ojca oczywiście bez pozwolenia.

  skomentuj

 • Ukrainki w rękach strażników

  2011-10-18 Kłodzko

  Ukrainki w rękach strażników

  Strażnicy Graniczni z Kłodzka w ramach prowadzenia kontroli legalności pobytu i wykonywania pracy na terytorium RP doprowadziły do zatrzymania cztery obywatelki Ukrainy.

  skomentuj

 • Chroń swoje drogi oddechowe [wideo]

  2011-10-17 Polanica Zdrój

  Chroń swoje drogi oddechowe [wideo]

  Po raz kolejny strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Polanica-Zdrój przeprowadzili szkolenia z zakresu sprzętu ochrony dróg oddechowych. W minioną sobotę odbyły się spotkania teoretyczne i wstęp do praktyki, a dzisiaj czysto praktyczny sprawdzian umiejętności.

  skomentuj

 • Policjanci odzyskali zabytkowy ciągnik

  2011-10-17 Ząbkowice Śląskie

  Policjanci odzyskali zabytkowy ciągnik

  Kilkanaście dni po kradzieży policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego odnaleźli zabytkowy ciągnik. Sprawcy skradzionym traktorem z Czech przejechali do Polski. Dwóm młodym mężczyznom za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

  liczba komentarzy 2

 • Próbował przekupić policjantów

  2011-10-17 Duszniki Zdrój

  Próbował przekupić policjantów

  Policjanci z Polanicy-Zdroju zatrzymali nietrzeźwego, 35-letniego mężczyznę, który próbował zniszczyć znak drogowy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

  skomentuj

 • Skutki pożaru w Dzbanowie

  2011-10-15 Dzbanów

  Skutki pożaru w Dzbanowie

  Jak okazuje się w wyniku pożaru w Dzbanowie, o którym informowaliśmy kilka dni zniszczenia są poważniejsze niż początkowo sądzono.

  liczba komentarzy 1

 • Piła leżała, więc ją wzięła

  2011-10-12 Kamieniec Ząbkowicki

  Piła leżała, więc ją wzięła

  Piła leżała na parkingu, więc ją wzięła. Stwierdziła, że może jej się przydać. Tak tłumaczyła się policjantom z powiatu ząbkowickiego, kobieta zatrzymana przez funkcjonariuszy, po tym jak otrzymali oni zgłoszenie o kradzieży urządzenia z parkingu w Złotym...

  liczba komentarzy 2

 • Podczas interwencji domowej znaleźli narkotyki

  2011-10-12 Międzylesie

  Podczas interwencji domowej znaleźli narkotyki

  Policjanci podczas interwencji domowej zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy mieli w mieszkaniu środki odurzające. Trafili oni do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

  skomentuj

 • Zderzenie trzech samochodów na K-8 w Bardzie

  2011-10-12 Bardo

  Zderzenie trzech samochodów na K-8 w Bardzie

  Wczoraj około godziny 15:55 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Ząbkowicach Śląskich zadysponował dwa zastępy OSP Bardo do wypadku samochodowego w Bardzie na trasie K-8.

  liczba komentarzy 5

REKLAMA