Express-Miejski.pl

Sztuka uwodzenia - jakie feromony kupić?

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay.com

Feromony to jeden z najlepszych sposobów na przyciągnięcie uwagi. Firmy oferują całe mnóstwo takich produktów, zachwalając ich właściwości.

Zastanawiasz się, jakie są najskuteczniejsze feromony? Przedstawiamy jedne z najlepszych produktów, na które warto zwrócić uwagę. Sprawdź, jakie są skuteczne opcje dla mężczyzn i kobiet. Zdecyduj, które z nich kupić.

Czym są feromony?

Są to związki chemiczne, które służą zwierzętom do wzajemnego komunikowania się. Ludzie interesują się nimi z uwagi na ich wpływ na pożądanie u płci przeciwnej. Skuteczne feromony odbierane są w sposób nieświadomy, nie jesteśmy w stanie odczuwać ich zapachu. Ludzie produkują je przez skórę, m.in. w pachwinach, w okolicach narządów płciowych, a także przy ustach. Jednak w dzisiejszych czasach wszyscy używamy najróżniejszych kosmetyków, które blokują wydostawanie się feromonów, ponieważ często zatykają nasze pory. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem skutecznych feromonów damskich lub męskich, których możemy w każdym momencie użyć. W składzie mogą znajdować się różne substancje, działające lepiej lub gorzej, dlatego tak ważne jest wybranie specyfiku, który będzie zawierał skuteczne feromony. Najbardziej polecane są produkty, które w swoim składzie łączą działanie trzech podstawowych feromonów: Androstadienonu, Androstenolu oraz Androstenonu. 

W składzie sprzedawanych środków można znaleźć wiele substancji. Warto podkreślić, że nawet jeśli zostały one uzyskane syntetycznie, to mają niemal dokładnie to samo działanie i siłę, jak ich naturalne odpowiedniki. Istnieje wiele badań, które potwierdzają, że nie ma między jednymi a drugimi żadnej różnicy. 

Dlaczego warto ich używać?

Badania potwierdzają skuteczność feromonów. Ich wpływ na emocje człowieka związany jest z ich podświadomym działaniem, odgrywają dużą rolę w komunikacji niewerbalnej. Ich zwolennicy doceniają je za pozytywne oddziaływanie na kobiety oraz mężczyzn, wzbudzenie ich zainteresowania, a nawet pobudzenie pociągu seksualnego. Zalety ich działania są niewątpliwe. Poprawiają humor, sprawiają, że lepiej czujesz się we własnej skórze, wzrasta Twoja pewność siebie, a flirt jest bardziej skuteczny. Zwiększają Twoją atrakcyjność w oczach płci przeciwnej, a co za tym idzie, masz dużo większe szanse na zrobienie dobrego wrażenia. Dobre feromony pomogą zwalczyć nieśmiałość, dzięki nim będziesz budzić szacunek i zazdrość u przedstawicieli swojej płci. Sprawią, że ludzie chętnie będą spędzać z Tobą czas, będą postrzegali Cię w zupełnie inny sposób niż do tej pory. Jeśli jesteś jedną z osób, która nie potrafi się wyróżnić, jesteś nieśmiały, zamknięty w sobie, trudno nawiązać Ci kontakt z płcią przeciwną i zastanawiasz się, jakie są najlepsze feromony na podryw, poznaj nasze propozycje najbardziej skutecznych feromonów dla mężczyzn i kobiet. 

Jakie feromony kupić?

Popularność tych specyfików rośnie tak szybko, że pojawia się wielu nowych producentów. Niestety większość z nich produkuje substancje o znikomym stężeniu, a co za tym idzie- działaniu. Producenci, aby zmniejszyć koszty, celowo rozcieńczają feromony lub stosują środki, które są dużo słabsze. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać jedynie preparaty wyprodukowane przez renomowane firmy. Zatem jakie są najskuteczniejsze feromony? Jedną z najlepszych pozycji dostępnych na rynku są bardzo skuteczne feromony firmy Pheromax. Jest to bardzo mocny produkt, o wysokim stężeniu. Zawiera on dwa feromony standardowe (Androstenol i Androstenon) oraz feromon dodatkowy- Androstadienon. Bardzo ważną kwestią jest odpowiednio dobrane stężenie, które gwarantuje, że osiągniesz najlepsze efekty. Producent oferuje zarówno skuteczne feromony damskie, jak i męskie. Kolejną zaletą feromonów tej firmy jest zawarta w nich oksytocyna, czyli tzw. hormon miłości, która potęguje działanie produktu. Feromony najlepiej aplikować w miejsca najcieplejsze oraz najwilgotniejsze na naszym ciele, takie jak: zgięcia łokci, nadgarstki oraz szyję. Gwarantuje to najdłuższą trwałość i najlepsze działanie produktu.

mat. płatny

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA