Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Konsultacje społeczne

  2010-01-12 Ząbkowice Śl.

  Konsultacje społeczne

  Do końca stycznia 2010 r. potrwają konsultacje społeczne dotyczące projektów nowych statutów jednostek pomocniczych gminy (sołectw, zarządów osiedli) oraz projektu zmian do Statutu Gminy Ząbkowice Śląskie.

  skomentuj

 • ZGK i nowe usługi

  2010-01-12 Ząbkowice Śl.

  ZGK i nowe usługi

  W związku z tym, że Zakład Gospodarki Komunalnej zamierza wyjść ze swoimi usługami w zakresie odbioru odpadów do większych podmiotów zewnętrznych (w tym do sąsiednich gmin) na znajdującym się obecnie punkcie przeładunkowym (teren PKS) została zamontowana waga do...

  liczba komentarzy 3

 • Polsko-czeski dzień doradczy

  2010-01-12 Ząbkowice Śl.

  Polsko-czeski dzień doradczy

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ząbkowicach Śl. zaprasza mieszkańców powiatu ząbkowickiego na: POLSKO - CZESKI DZIEŃ DORADCZY w dniu 20 stycznia 2010r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach Śl. w godzinach od 11:00 do 14:00.

  skomentuj

 • Rekord w wysokości budżetu 2010

  2010-01-12 Bardo

  Rekord w wysokości budżetu 2010

  Rok 2009 był w historii Gminy Bardo rokiem szczególnym - „ruszyły" programy unijne, a Gmina Bardo starała się o środki z Unii Europejskiej i innych funduszy tak pilnie, że przyznano jej dofinansowanie o łącznej wartości 32,2 mln zł. Pozwoli to na realizację...

  skomentuj

 • Odśnieżanie dachów szkolnych w Bardzie

  2010-01-11 Bardo

  Odśnieżanie dachów szkolnych w Bardzie

  Pani Wioletta Piojda, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszklnego w Bardzie, jako gospodarz tego obiektu, w obawie przed odwilżą, zleciła jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Bardo odśnieżenie dachów szkoły, na któych zalegała ponad pół metrowa warstwa...

  skomentuj

 • Nowa nawierzchnia w Bobolicach

  2010-01-11 Bobolice

  Nowa nawierzchnia w Bobolicach

  W ostatniej chwili, tuż przed obfitymi opadami śniegu, wykonana została ostatnia inwestycja we współpracy UMiG Ząbkowic Śl. ze Starostwem Powiatowym polegająca na sfrezowaniu drogi i położeniu masy asfaltowej na najgorszym odcinku przy Sanktuarium Matki Boskiej...

  skomentuj

 • "Przepalał" autobus majac prawie 3 promile

  2010-01-11 Bardo

  "Przepalał" autobus majac prawie 3 promile

  Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu, który chciał sprawdzić czy jego pojazd odpali w tak ciężkich zimowych warunkach. Mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu. Teraz grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

  liczba komentarzy 4

 • KP PSP Ząbkowice w akcji

  2010-01-11 cały powiat

  KP PSP Ząbkowice w akcji

  Straż Pożarna nie ma dni wolnych. Przedstawiamy Państwu informację o działaniach PSP Ząbkowice Śląskie. Komendant PSP Ząbkowice Śl. wystosował apel do wszystkich mieszkańców. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią i zastosowanie w życiu.

  skomentuj

 • Noworoczna akcja BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE

  2010-01-09 Ziębice

  Noworoczna akcja BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE

  Ośrodek Opieki i Oświaty w Ziębicach wraz z ziębicką strażą miejską zainicjowali noworoczną akcję pod hasłem "Bądź widoczny na drodze". Zima to czas, kiedy dni są bardzo krótkie. Szybko zapadający mrok nie sprzyja bezpiecznemu poruszaniu się po drogach.

  skomentuj

 • Dowód osobisty za darmo

  2010-01-08 Bardo

  Dowód osobisty za darmo

  Informujemy, że obywatele Polscy, którzy po dniu 31 grudnia 2009 złożą wniosek o wydanie bądź wymianę dowodu osobistego, otrzymają ten dokument bezpłatnie.

  liczba komentarzy 1

 • OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 1

  2010-01-08 Ząbkowice Śl.

  OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 1

  Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega!

  skomentuj

REKLAMA