Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Mama, Tata i Ja

  2010-06-10 Bardo

  Mama, Tata i Ja

  Tradycją Przedszkola w Bardzie stał się Festyn Rodzinny, który w tym roku przebiegał pod hasłem ,,Mama, Tata i Ja”. Impreza ta była doskonałą okazją do świętowania Dnia Mamy i Dnia Taty oraz do integracji rodziców wszystkich przedszkolaków i pracowników...

  skomentuj

 • Niesamowite wrażenia podczas festynu w Wigańcicach

  2010-06-10 Wigańcice

  Niesamowite wrażenia podczas festynu w Wigańcicach

  Tęczowy dzień uśmiechu i radości, jeden z najważniejszych i najobfitszych dni wszystkich dzieci - Dzień dziecka. W sobotnie słoneczne popołudnie 5 czerwca we wsi Wigańcice zorganizowano festyn z okazji Dnia Dziecka. Pogoda i humory dopisywały w 100 %. Na scenie...

  skomentuj

 • Festyn z okazji Dnia Dziecka w Nowym Dworze

  2010-06-10 Nowy Dwór

  Festyn z okazji Dnia Dziecka w Nowym Dworze

  W sobotę 5 czerwca 2010 r. na boisku w Nowym Dworze zorganizowano festyn z okazji Dnia Dziecka. Udaną imprezę zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna Nowy Dwór.

  skomentuj

 • Programy Urzędu Pracy dla bezrobotnych

  2010-06-10 Ząbkowice Śląskie

  Programy Urzędu Pracy dla bezrobotnych

  Od miesiąca czerwca bieżącego roku tut. Urząd będzie realizował dwa nowe programy programy.

  skomentuj

 • Dzień dziecka na wesoło

  2010-06-10 Ząbkowice Śląskie

  Dzień dziecka na wesoło

  Dzięki inwencji Pań Jolanty Grad, Elżbiety Lewandowskiej i Ewy Brzęczkowskiej uczniowie i nauczyciele ząbkowickiej "Trójki", stanęli w szranki w turnieju opartym na zasadzie telewizyjnego pojedynku "Dzieciaki górą".

  skomentuj

 • Al. Niepodległości ulicą dwukierunkową

  2010-06-10 Ząbkowice Śląskie

  Al. Niepodległości ulicą dwukierunkową

  Na dobre rozpoczęły się prace związane z realizacją II etapu przebudowy ulicy Kolejowej. W pierwszym etapie przebudowane zostały drogi dojazdowe do przedsiębiorców. Obecnie trwają prace na głównej arterii łączącej Niepodległości z Legnicką.

  liczba komentarzy 3

 • Dzień szkoły bez przemocy

  2010-06-09 Ząbkowice Śląskie

  Dzień szkoły bez przemocy

  7 czerwca to jeden z dni,który w Szkole Podstawowej nr 3 poświęcono kwestii bezpieczeństwa. W ramach funkcjonującego w szkole programu "Szkoła bez przemocy" zorganizowano nietypowe zajęcia dla uczniów.

  skomentuj

 • Czy będzie reedycja Uliczki?

  2010-06-09 Ząbkowice śląskie

  Czy będzie reedycja Uliczki?

  Na tegorocznym Potwornym Zlocie i Weekendzie z Frankensteinem ul. Krzywa przerodziła się w uliczkę, na której swoje znakomite prace zaprezentowali lokalni artyści. Opiekunem był jeden z organizatorów - Mariusz Chmielowiec

  liczba komentarzy 15

 • W obronie Warszawy!

  2010-06-08 Ząbkowice Śl.

  W obronie Warszawy!

  Na podstawie dyspozycjii Nr 61/2010 z dnia 05.06.2010 r. Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu zadysponował siły i środki kompanii Centralnego Odwodu Operacyjnego "Legnica" w skład którego wchodzą:

  liczba komentarzy 1

 • VI Polsko-Czeski Festiwal Legend i Opowieści

  2010-06-08 Bardo

  VI Polsko-Czeski Festiwal Legend i Opowieści

  Projekt ten był realizowany w ramach współpracy stowarzyszenia Centrum Rozwoju Česká Skalice oraz stowarszyszenia „Szansa“ w Bardzie i Biblioteki Publicznej w Bardzie. Po raz drugi impreza odbędzie się w Bardzie - tym razem w ramach projektu...

  skomentuj

 • Potworny Zlot i Weekend z Frankensteinem za nami

  2010-06-08 Ząbkowice Śląskie

  Potworny Zlot i Weekend z Frankensteinem za nami

  II Potworny Zlot oraz XII Weekend z Frankensteinem przeszedł już do historii. Setki zdjęć, filmy, a przede wszystkim wspomnienia znakomicie oddają ducha tych dwóch imprez. Bez pomocy wielu osób nie odbyłyby się jednak w ogóle.

  skomentuj

 • Remiza strażacka w Tarnowie ma już szkielet

  2010-06-08 Tarnów

  Remiza strażacka w Tarnowie ma już szkielet

  Plac budowy remizy strażackiej w Tarnowie wygląda imponująco. Wykonawca kończy właśnie montaż konstrukcji stalowej budynku, który będzie w przyszłości służył dobrze zorganizowanym strażakom ochotnikom z OSP Tarnów.

  skomentuj

 • Dla spragnionych gier plenerowych - XV Fantazjada

  2010-06-07 Srebrna Góra

  Dla spragnionych gier plenerowych - XV Fantazjada

  Pewnie każdy z nas będąc w młodym wieku lubił bawić się w rycerzy, którzy wyposażeni w swe oręża stawali do walki naprzeciw sobie… w rzeczywistości były to zwykłe patyki, które służyły za broń. Wspaniałym doświadczeniem jest wcielić się w postać...

  skomentuj

 • Międzynarodowa Konferencja Naukowa

  2010-06-07 Ziębice

  Międzynarodowa Konferencja Naukowa

  W sobotę i niedzielę 29 i 30 maja 2010 r., w ramach tegorocznej edycji Dni Ziębic, w ziębickim ratuszu odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa zatytułowana „Ziębice miasto św. Jerzego. Dzieje i kultura dawnej stolicy książęcej."

  skomentuj

 • Relacja z trzeciego dnia "Potwornego Weekendu"

  2010-06-07 Ząbkowice Śląskie

  Relacja z trzeciego dnia "Potwornego Weekendu"

  Trzeci dzień Potwornego Zlotu Motocyklowego miał na celu zapewnienie rozrywki przede wszystkim najmłodszym. W końcu dzieciaki 1 czerwca miały swoje święto, więc nie mogło zabraknąć i dla nich atrakcji.

  skomentuj

REKLAMA