Express-Miejski.pl

III Gala Sportów Walki

III Gala Sportów Walki fot.: leoni

20 lutego w Hali  Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich po raz trzeci setki fanów walk kontaktowych kibicowało zawodnikom z Polski oraz Mołdawii.

Przy pełnej widowni na balkonie oraz przed ringiem pokazy rozpoczęły się od walk dzieci w Taekwondo Polska - Mołdawia. Po nich na ring weszli zawodnicy z teamu Piotra Wilczewskiego. W walkach bokserskich wzięli udział Krzysztof Biały oraz Dariusz Juraszek. Kolejnym punktem programu był pokaz sztuki walki AIKIDO i JAJDO zaprezentowany przez Wrocławską Grupę CSJ - Centrum Sztuk Japońskich, a prowadzoną przez trenera Tomasza Kuszewicza (3 Dan).

Nie musieliśmy długo czekać na walki Formuły MMA, w których wzięli udział zawodnicy Klubu KIMURA Wrocław (ich trenerem jest Adrian Siwak) kontra JURAS TEAM Warszawa (trenerem jest Łukasz Jurkowski). I tak po kolei byliśmy świadkami walk Ariela Smolarsiego (Kimura Team) z Dominikiem Malinowskim (Juras Team)  oraz Mariusza Leszyca z Tomaszem Chajdeckim.

 

W przerwach między poszczególnymi walkami przeważnie męską publiczność rozgrzewały występy taneczne dziewczyn z grupy TAN-Gest.

Przed kolejnym pokazem Walk K 1 zawodników Rundy Zero do 76 kg pomiędzy Pawłem Gregiem, a Adamem Wyżkowskim obok ringu swoje umiejętności TEAKWON-DO zaprezentowała grupa Tomasza Olszewskiego z Centrum Rekraacji i Sportu W Srebrnej Górze.

 

 

 

 

Publiczność z minuty na minutę coraz głośniej dopingowała walczącym zawodnikom. W walce KICK-BOXINGU Runda Zero low-kick zawodników do 76 kg wystąpili Jakub Jakubowski vs. Tomasz Rusak. Zaraz po nich  w walkach Full Conctact swoje umiejętności zaprezentowali Rafał Prażmo vs. Adrian Łbik, następnie Mateusz Zawadzki vs. Marcin Sokołowski i na końcu Patryk Zdrojewski vs. Robert Michta.

Więcej filmów na naszym kanale Youtube

Głównym punktem wieczoru były walki TAEKWON-DO Polska - Mołdawia. Na deskach zobaczyliśmy między innymi Maxima zaporojana, Alexeia Manoli czy Daniela Ceban (Mołdawia). Zdecydowanymi zwycięzcami okazali się Polacy, którzy pokonali przeciwników 7 do 3. Na zakończenie III Gali Sportów Walki zwycięzcom wręczono puchary.

Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA