Express-Miejski.pl

Kulturalny rozkład jazdy na weekend

Zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Oczekiwany przez wszystki piątek juz jest, a Ty nadal nie wiesz jak spędzić weekend? Zobacz co dzieję się w Twojej okolic i znajdź coś dla siebie. 

Data Godz. Powiat Miejsce Nazwa wydarzenia Główne atrakcje
25-29.06   Wrocłwski Sobótka-Zawonia Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym http://www.express-miejski.pl/wydarzenie/2544,mistrzostwa-polski-sobotka-zawonia-2014
26-29.06 16:00 Ząbkowicki Twierdza Srebrna Góra V Zlot Motocyklowy http://zabkowice.express-miejski.pl/wydarzenie/2294,v-miedzynarodowy-zlot-motocyklowy
27-28.06 15:00 Kłodzki Kłodzko Open Summer Festival http://www.express-miejski.pl/wydarzenie/2543,open-summer-festival
27.06 17:00 Ząbkowicki Ząbkowice Śląskie Wystawa ELizy-Shinarei-Wódkiewicz http://zabkowice.express-miejski.pl/wydarzenie/2569,wystawa-elizy-shinarei-wodkiewicz
27.06 18:00 Dzierżoniowski Dzierżoniów Kabaret Moralnego Niepokoju http://www.express-miejski.pl/wydarzenie/2586,kabaret-moralnego-niepokoju
27.06 18:00 Kłodzki Polanica-Zdrój Miuosh prosto przed siebie http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2523,miuosh-prosto-przed-siebie
27.06 21.30 Wrocławski Sobótka Spektakl uliczny "Miłość na dwóch kółkach" http://wroclaw.express-miejski.pl/wydarzenie/2647,spektakl-uliczny-milosc-na-dwoch-kolach
28.06   Kłodzki Kudowa-Zdrój  Wodna Kudowa http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2343,wodna-kudowa 
28-29.06  15:00  Średzki Malczyce  Dni Malczyc http://sroda.express-miejski.pl/wydarzenie/2450,dni-malczyc 
28.06  20:00  Wrocławski Wrocław Koncerto http://www.express-miejski.pl/wydarzenie/2633,chaos-evade-dywersya-ka-buuum-i-blue-balls-effect-w-klubie-alive
28.06    Wrocławski Wrocław  OdraNocka - Zbigniew Zamachowski http://www.express-miejski.pl/wydarzenie/2577,odranocka 
28.06 10:00  Kłodzki  Międzylesie  V Otwarte Mistrzostwa Kotliny Kłodzkiej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc  http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2541,v-otwarte-mistrzostwa-kotliny-klodzkiej-w-wyciskaniu-sztangi-lezac 
28-29.06  10:00  Ząbkowicki  Złoty Stok Złote Dni  http://zabkowice.express-miejski.pl/wydarzenie/2618,zlote-dni 
28.06 11:00  Kłodzki  Szczytna  Skatepiknik http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2649,skatepiknik-szczytna-2014
28.06 12:00  Kłodzki  Polanica-Zdrój  Dolnośląski Piknik Wołowy  http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2642,dolnoslaski-piknik-wolowy
28.06  14:00  Kłodzki  Duszniki-Zdrój  Jarmark św. Piotra i Pawła  http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2623,jarmark-sw-piotra-i-pawla 
28-29.06  15:00  Ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki  IV Jarmark Ziemi Ząbkowickiej  http://zabkowice.express-miejski.pl/wydarzenie/2580,iv-jarmark-ziemi-zabkowickiej 
28.06 16:00  Ząbkowicki  Czerńczyce  festyn na rozpoczęcie wakacji  http://zabkowice.express-miejski.pl/wydarzenie/2654,festyn-na-rozpoczecie-wakacji 
28.06  18:00  Kłodzki  Stronie Śląskie  Po stronie rocka - Jazda Pod ZAKAZ  http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2631,po-stronie-rocka-jazda-pod-zakaz 
28.06  19:00  Kłodzki  Plaża Gorzuchów  Koncert fortepianowy e-moll op. 11  http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2640,koncert-fortepianowy-e-moll-op-11 
29.06  10:00  Ząbkowicki  Kamieniec Ząbkowicki  Rajd rowerowy  http://zabkowice.express-miejski.pl/wydarzenie/2636,rajd-rowerowy
29.06 11:00 Kłodzki Stronie Śląskie Wycieczka rowerowa http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2629,wycieczka-rowerowa
29.06  12:00  Kłodzki  Stary Wielisław II turniej juniorów piłki nożnej  http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2646,ii-turniej-juniorow-pilki-noznej
29.06  12:00  Kłodzki  Raszków Festyn rodzinny-odpustowy  http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2643,festyn-rodzinny-odpustowy-w-raszkowie 
29.06 14:00 Wrocławski Park w Szczodrem XIII Dni Gminy Długołęka http://wroclaw.express-miejski.pl/wydarzenie/2574,xiii-dni-gminy-dlugoleka
29.06 15:00 Średzki Bukówek Rodzinny piknik strażacki http://sroda.express-miejski.pl/wydarzenie/2638,rodzinny-piknik-strazacki
29.06 18:00 Kłodzki Bożków Edyta Geppert - recital http://klodzko.express-miejski.pl/wydarzenie/2650,305-triduum-bozkowskie

agmi

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA