Express-Miejski.pl

Powiat Kłodzki w Expressie-Miejskim.pl

fot.: leoni

Minął rok naszej działalności na rynku ząbkowickim. Nie ukrywamy, że rozwijamy się tylko i wyłacznie dzięki Państwu. Dziś znowu przyszedł czas na zmiany. Mamy nadzieję, że na lepsze.

Najważniejszą zmianą, którą zapewne już Państwo zauważyli, to przede wszystkim wiadomości z ziemi kłodzkiej. Chcemy stale się rozwijać i dotrzeć do coraz większej liczby odbiorców. Pierwszym regionem który wybraliśmy jest właśnie Powiat Kłodzki. Mamy nadzieję iż niedługo będziemy mogli zaistnieć także na terenie kolejnych powiatów. Rozumiemy jednak, że nie każdy ma potrzebę i chęć czytania wiadomości z innego regionu, zatem podzieliliśmy portal na 3 części:

Aby wybrać powiat, z którego informacje nas interesują, należy u góry strony, obok loga Expressu wybrać interesujący nas region. Domyślnie widzimy wiadomości zarówno z Kłodzka, jak i Ząbkowic. Zmodyfikowane logo pomoże ustalić, w którym dziale jesteśmy. Warto dodać stronę wybranego powiatu do Ulubionych, aby następnym razem od razu wchodzić na interesujący nas serwis.

Zmianie uległo także forum. Do tej pory nie było podziału na kategorie, co powodowało, że niektóre ciekawe wątki, nie związane np. z polityką, uciekały na dalsze strony. To główny powód, dla którego wprowadziliśmy to rozgraniczenie, a które mam nadzieję ułatwi korzystanie z forum.

Ponieważ każde zmiany wprowadzają zamieszanie oraz konieczność uczenia się czegoś od nowa, dlatego też prosimy o kontakt w przypadku, gdy będą pojawiać się problemy z korzystaniem z serwisu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Czekamy także na dalsze Państwa uwagi dotyczące działania serwisu. Każde słowo krytyki, o ile jest ona konstruktywna, jest mile widziane.

leoni

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA