Express-Miejski.pl

Uwaga na gwałtowne burze

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami na Dolnym Śląsku. Opady deszczów mogą spowodować przekroczenie stanów ostrzegawczych w lokalnych rzekach.

W dorzeczach Nysy Kłodzkiej, Bystrzycy i Ślęzy lokalnie mogą być przekroczone stany ostrzegawcze. Przybory wód mogą być gwałtowne, a wzrost stanów na rzekach może trwać nawet do poniedziałku.

Synoptycy przewidują, że stany alarmowe na górskich rzekach mogą być przekroczone o 30 do 50 cm.

Dave

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Uwaga na gwałtowne burze

  2010-08-13 20:50:57

  Dave

  Meteorolodzy ostrzegają przed burzami na Dolnym Śląsku. Opady deszczów mogą spowodować przekroczenie stanów ostrzegawczych w lokalnych rzekach.

 • 2010-08-18 22:25:12

  gość: ~Zyga

  Szanowni państwo znowu dochodzimy do kolejnych paranoidalnych sytuacji . Czy burze to tylko rzeki , to także stary spróchniały drzewostan na naszym terenie. Czy ktoś ze starostwa lub gminy wie ile drzew należało by wyciąć profilaktycznie , lub natychmiast , odpadajace tynki z elewacji , ledwo stojace kominy , czyż to nie stwarza zagrożenia . Śmieszną sprawą jest to , że na ul Chrobrego w tempie ekspresowym wycięto zdrowe lipy ( bo mieszka elita znanych ludzi i poprostu chcieli mieć więcej swiatła ) , a na ziębickiej stoi spróchniałe drzewo i aż sie prosi by je wyciąć , lecz nie bo czekamy na tragedję. Każdym nowym sygnałem do wycinki jest świeżo powalone drzewo . Decydenci czy u was na posesjach , także macie takie spojrzenie na bezpieczeństwo. Nie jest powiedziane , że ten konar czy drzewo nie sprawi niespodzianki któremuś z was. Nie ostrzegajcie a wykonujcie co dowas należy .

 • 2010-08-31 19:38:45

  gość: ~Zyga

  Ostani nr ECHO TYGODNIA - spadąjacy konar o mało nie zabił dziecka w wózku na starym cmentarzu - burmistrz zarządził przegląd drzewostanu . Pisałem o obawach
  18.08 2010 . Pytam co robią pańscy ludzie to nie Figzałowie , to wy . Obiboki , krótko mówić . Wiem , że podpowiedzi z zewnątrz są dla pana trefne i uwłaczające . Przekona się pan jeszcze, że rad należy słuchać , oby nie kosztem niewinnych ofiar.

 • 2010-09-01 06:06:31

  janek56

  Ważne że latarnie stoją

 • 2010-09-01 10:32:22

  gość: ~Brutus

  Motorem do działań naszych spiochów jest zawsze splot wydarzeń losowych . Z tego wynika , że aby coś skontrolowano , sprawdzano i wykonywano działania zaradcze i zapobiegawcze muszą być nieprzewidziane wydarzenia . Burmistrzu słyszał pan o czymś takim jak egzekwowanie dyscypliny pracy i obowiązków słuzbowych od pracowników . Czy któregoś z nich upomniał pan kiedyś ,lub ukarał , co wynika z kodeksu pracy . Sadzę , że nie ,a na przekór wszystkiemu zadbał o odpowiednie gratyfikacje finansowe. To wynika z zarobków i oswiadczeń za rok 2009 .

 • 2010-09-01 10:53:03

  janek56

  Witam Brutus, znasz powiedzenie(ręka ręke myje) zacznie egzekwować to też mu zaczną wytykać, stołek sie liczy i kasiora a nie wyborcy i społeczeństwo

 • 2010-09-02 21:22:18

  gość: ~Brutus

  Coś z naszej krytyki dociera do ciemnogrodu . Na ul Ziębickiej na wprost Domu Seniora zaznaczono pomarańczową farbą spróchniałe drzewo ( do wycięcia ) , tylko w której kadencji wytną ? Aby było śmieszniej lenie odpowiedzialini za taki stan rzeczy, mają na przeciwko swojego urzędu , po drugiej stronie ulicy dwa suche drzewa przy chodniku , około 4 m wysokosci , tego nie widzą . No bo to są LENIE i nieroby. Idąc w stronę wiaty PKS , po stronie sądu gałęzie biją po oczach , to są Zabkowice nasze piękne miasto.

 • 2010-09-02 22:04:51

  gość: ~LooC

  ostatnio dodany post

  No i jeszcze dzieki interewencjom na forum pojawiły sie kubelki na psie kupki, kilka nowych kontenerów ktore zastapily te dziurawe, a w planach sa place zabaw dla dzieci
  ..trzeba cisnac jak to bob mówi :)

REKLAMA