Express-Miejski.pl

Weekend z Frankensteinem 2009 za nami - niedziela

Niedzielne popołudnie należało do Małego Frankensteina. Rynek opanowały małe wampirki, strzygi i strachy, dla których przygotowano wesołe miasteczko.

Całą imprezę poprowadził bohater telewizyjnego programu pt. Budzik – Krasnal Piksel, któremu towarzyszyła Wiedźma Ple Ple. W rolę Wiedźmy genialnie wcieliła się Edyta Zielonka, na co dzień pracująca w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. Piksel zabawiał zarówno dzieci jak i ich rodziców, nieustannie zachęcając do wspólnej zabawy. W swoich działaniach był bardzo przekonujący, co widać po roześmianych buziach dzieciaków.

Niezwykłą atrakcją niedzielnego popołudnia były straszne stoiska przygotowane przez uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Na owych stoiskach można było kupić rzeczy tematycznie związane ze strachami i Frankensteinem. Oczywiście zakupiliśmy pamiątki, aby wesprzeć szkoły chodźby drobnymi kwotami. Wybór był ogromny: pierniki w kształcie Krzywej Wieży z duchem, ciasteczka imitujące obcięte palce, naszyjniki, maski, figurki i wiele, wiele innych drobiazgów. Uczniowie i nauczycieli stanęli na wysokości zadania i perfekcyjnie przygotowali swoje stoiska. Według nas, wszystkie były interesujące, odpowiednio straszne i atrakcyjne. Trudno wybrać to najlepsze.

B. Klita

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Weekend z Frankensteinem 2009 za nami - niedziela

  2009-10-06 08:55:55

  B. Klita

  Niedzielne popołudnie należało do Małego Frankensteina. Rynek opanowały małe wampirki, strzygi i strachy, dla których przygotowano wesołe miasteczko.

 • 2009-10-06 09:13:24

  gość: ~$

  Kupiłam sobie straszne paluszki, czarną różę, balonik z kościotrupami i piernik Krzywą Wieżę. Wszystko było takie fajne, ale kasy mi brakło:)

 • 2009-10-06 20:51:18

  gość: ~moniq

  nieśmiało zapytam: kiedy będzie kolejna impreza? :D

 • 2009-10-07 10:21:13

  gość: ~misiek

  ostatnio dodany post

  Przeczytałem na necie, że zbliża się X-lecie Powiatu Ząbkowickiego, więc może coś będzie.

REKLAMA