Express-Miejski.pl

Zbieraj paragony i wygrywaj nagrody. Rusza Narodowa Loteria Paragonowa

Zrób zakupy na kwotę co najmniej 10 zł, weź ze sobą paragon, zarejestruj go na stronie i walcz o nagrody fot.: em24.pl

Od października rusza loteria paragonowa. Zbieraj swoje paragony, rejestruj je na stronie, sprawdzaj wyniki i wygrywaj samochody oraz komputery.

Ministerstwo Finansów uruchomiło specjalną stronę internetową, na której możesz zarejestrować swój paragon i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w zabawie kwota zakupów przedstawiona na paragonie musi wynosić co najmniej 10 zł, a biorący udział w losowaniu muszą mieć skończone 18 lat.

Poprzez Narodową Loterię Paragonową ministerstwo chce zachęcić Polaków, by robiąc zakupy odbierali paragony. Świadczą one bowiem o tym, że sprzedaż została zarejestrowana, a podatek z niej zostanie odprowadzony. Według badań zaledwie 5 proc. robiących zakupy zabiera ze sobą wydruk z kasy i najczęściej robią to, dokonując zakupów na wyższą kwotę.

Jak wziąć udział w loterii i co można wygrać?

W loterii mogą brać udział Polacy, którzy skończyli 18 lat. W losowaniu nagród wezmą udział wszyscy, którzy na specjalnej stronie internetowej zarejestrują dowód zakupu za minimum 10 zł. Losowane będą laptopy i tablety, raz w miesiącu będzie można wylosować samochód Opel Astra, a raz na kwartał – Opla Insignię.

Rejestrację paragonów można zacząć już 1 października na specjalnej stronie internetowej – www.loteriaparagonowa.gov.pl. Co miesiąc będzie organizowane losowanie. Najbliższe przewidziano na połowę listopada.

sm. / Express-Miejski.pl

17

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zbieraj paragony i wygrywaj nagrody. Rusza Narodowa Loteria Paragonowa

  2015-10-01 11:30:30

  sm. / Express-Miejski.pl

  Od października rusza loteria paragonowa. Zbieraj swoje paragony, rejestruj je na stronie, sprawdzaj wyniki i wygrywaj samochody oraz komputery.

 • 2015-10-01 11:47:12

  gość: ~Poli

  Wszystkim entuzjastycznie nastawionym do tej loterii radzę przeczytać regulamin.
  Jest tam zawartych kilka dość istotnych punktów.
  Między innymi to, że jeśli nawet już wygrasz a nie odbierzesz telefonu w określonym czasie to... Nagroda przepadnie.
  A aby wygrać auto trzeba też spełnić kilka wymagań.

  https://loteriaparagonowa.gov.pl/regulamin

 • 2015-10-01 13:04:19

  gość: ~takitam

  Konia z rzędem temu, kto przeczyta ten regulamin.

  Kilka pierdół do wygrania, a regulamin chyba dłuższy niż regulamin wojskowy.

 • 2015-10-01 13:36:28

  gość: ~Poli

  Mało tego.
  Naszła minie taka myśl.
  Resort finansów sprytnie to sobie wymyślił.
  Podajemy dane osobowe i rejestrujemy paragony za nasze zakupy.
  Ciekawe źródło informacji dla US. Urząd zbada i zada sobie pytanie. Szanowny panie a jak to jest że stać pana na takie zakupy hę? Pit marniutki, a pan tu kupuje to i to i to? Jak to jest? Ma pan na to kasę?
  Śmierdzi na odległość.

 • 2015-10-01 13:50:01

  gość: ~takitam

  Ta loteria, to taka sama żenada jak cały ten odchodzący, skompromitowany do reszty rząd.

 • 2015-10-02 08:12:52

  gość: ~Agata

  Myślisz, że jak PiS dojdzie do władzy to będzie lepiej?

 • 2015-10-02 08:19:10

  gość: ~Agata

  Myślisz, że jak PiS dojdzie do władzy to będzie lepiej?

 • 2015-10-02 08:23:01

  gość: ~Agata

  Myślisz, że jak PiS dojdzie do władzy to będzie lepiej?

 • 2015-10-02 14:44:15

  gość: ~Przemek

  W tym kraju nic się nie zmieni póki idioci nieznający się na polityce będą głosować na PO, PIS, PSL, SLD. Starzy koledzy bawią się w dobrego i złego policjanta, a ciemny lud kupi wszystko.

 • 2015-10-02 16:23:46

  gość: ~takitam

  @gość: ~Agata

  Wybór między PiS a PO, to jak wybierać między dżumą a cholerą, ale:

  PO rządzi już 8 lat i efekty wszyscy widzimy bo .... to nie są rządy, tylko bardzo nieudolna administracja państwem pod naciskami z Brukseli.

  Kopacz jako premier, to totalne nieporozumienie, zresztą Tusk, to jeszcze większa tragedia.
  PO to bezideowa partia władzy która kiedyś wygrała wybory tylko dlatego, że telewizor był mocno zaangażowany w to, żeby właśnie PO, a nie kto inny wygrał.
  PO + TVP + TVN + GW, to konglomerat byłej SB-cji i tzw. "biznesmenów" którzy z owej SB-cji wprost się wywodzą.
  Cała ta banda jedzie na tym samym wózku już od lat robi wszystko, żeby ciągnąć to dalej, ale w swych enklawach złożonych z towarzystw wzajemnej adoracji nie zauważyli lub (co bardzie prawdopodobne) zbagatelizowali siłę Internetu, a na Internet wpływu nie mają i nigdy mieć nie będą.
  Ludzie po prostu nie patrzą już ślepo w telewizor i nie z niego czerpią informację, a ... z Internetu właśnie, a cała siła Internetu zasadza się na dwóch filarach, interakcji i braku kontroli.

  Jak wiadomo, telewizor to bierne patrzenie, bo dyskusja ze społeczeństwem nie wchodzi w grę. Po prostu mówi im się co mają myśleć.

  Natomiast Internet to wolność dyskusji i interakcja na wszelkiego rodzaju forach dyskusyjnych gdzie można wymieniać poglądy, a przy tym nie obowiązuje idiotyczny tzw. "wersal" , więc ludzie walą prosto z mostu (i bardzo dobrze) to co myślą o władzy i jej poczynaniach i w ogóle o wszystkim, a do tego wklejają linki do ciekawych dyskusji i równie ciekawych filmików (np. o świętych krowach jakimi są tzw. imigranci) których próżno szukać w tzw. mainstream-owych mediach.
  Ludziom zaczynają się oczy powoli otwierać i BARDZO DOBRZE.

  Jeśli zaś o PiS chodzi, to również ludzie nie do końca z mojej bajki, ale:
  Co by o nich nie powiedzieć, to jednak słowo .... naród, ojczyzna, honor, przedstawiają dla nich jakąś wartość, podczas gdy dla PO, to puste, antyeuropejskie frazesy.
  Możecie mnie nazwać jak chcecie, ale dla mnie, Polska jest zdecydowanie bardziej ważniejsza niż tzw. Unia Europejska i jeśli któregoś dnia dojdzie do konfliktu interesów między UE (czytaj Niemcy + Francja) , a Polską i UE zagrozi, że tego lub tamtego nie zrobi lub że Polska ma się zgodzić na to czy tamto, to bez absolutnie żadnego żalu poprę każdą władzę która ogłosi, że Polska opuszcza UE.
  Zapewniam, że wyjście z UE, tylko poprawi naszą sytuację jako kraju.
  Stracą natomiast banki i wszelkie "biznesy" oparte na obrocie kasą które niczego nie wytwarzają.

  PiS przejąłby całkowitą władzę w Polsce gdyby nie jedno, a mianowicie sklerykalizowanie tej partii.
  Gdyby byli tylko umiarkowaną partią narodową, to mają (moim zdaniem) 70% poparcie.
  Niestety garb guseł i zabobonów zwanych eufemistycznie wiarą katolicką przykleił się do nich, a i oni sami nie chcą go odklejać.

  Mimo wszystko, wybierając mniejsze zło, wybiorę ... PiS właśnie, bo pomimo iż śmierdzą kruchtą, to jednak Polska nie jest dla nich tylko niemieckim landem w tzw. Unii Europejskiej, a ponadto mam nadzieję, że nie pozwolą zaśmiecić Polski tzw. imigrantami.

  Można by jeszcze długo pisać ale, chyba za mocno odbiegłem od wątku, czyli .... narodowe (nomen-omen) loterii :)

  Pozdrawiam wszystkich, którzy dobrnęli do tego miejsca :)

 • 2015-10-01 15:32:59

  gość: ~Aaa

  Ja tam będę grał zawsze jest jakaś szansa i to za darmo :)

 • 2015-10-01 18:52:27

  gość: ~Aaa

  Ja tam będę grał zawsze jest jakaś szansa i to za darmo :)

 • 2015-10-10 07:01:14

  gość: ~Karola

  Co do naszego kochanego rządu no cóż jeden złodziej odchodzi, drugi przychodzi ;).

 • 2016-01-20 15:35:49

  gość: ~angel32

  Zbieram paragony, co prawda nie wygrywam ale się nie poddaję ;)
  Wszyscy chcieli żeby branżą premiowaną byli lekarze i są www.dziennikwschodni.pl/artykuły-sponsorowane/n,1000172822,czy-mozna-zareklamowac-usluge-dentystyczna.html
  a zwłaszcza od stomatologa warto zachować paragon nie tylko żeby rejestrować na Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów.

 • 2016-02-18 13:45:41

  gość: ~GINA

  www tv republika -wklej "Niesamowity zbieg okoliczności". Główną nagrodę w loterii paragonowej wygrała koleżanka byłej wiceminister finansów,

 • 2018-07-02 11:42:11

  gość: ~Antoni21

  Jak dla mnie to wyraz bezsilności naszego społeczeństwa. Bo zamiast znaleźć to, co chcielibyśmy kupować, musimy decydować się na udział w jakichś loteriach, które i tak niewiele dają. Szkoda, że ludzie nie mają świadomości, że zakupy mogą zrobić w internecie, gdzie dostarczy im wszystko kurier dpd i jeszcze na tym oszczędzą. Warto edukować ludzi na ten temat.

 • 2018-08-22 09:18:43

  gość: ~Tomasz96

  ostatnio dodany post

  Cóż, jedni preferują takie opcje, a inni inne. Ja wolę oszczędzać zamiast liczyć na wygraną. Okazuje się, że każdego dnia można zrobić mądrzejsze zakupy. Chociażby kurier zamówić można przez Furgonetkę, co pozwoli Wam zaoszczędzić. Pomyślcie nad tym.

REKLAMA