Express-Miejski.pl

Zmiany w zarządach stref ekonomicznych. Jurkowlaniec na wylocie

Od lewej: Maciej Badora, prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Michał Szukała, wiceprezes WSSE oraz Barbara Kaśnikowska, była prezes spółki fot.: WSEE

Wałbrzyszanin Maciej Badora został nowym prezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. zmiany szykują się także w strefie legnickiej. 

Maciej Badora jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie ukończył aplikację sędziowską.  W Wałbrzychu, swoim rodzimym mieście, prowadzi praktykę adwokacją. Specjalizuje się w spawach gospodarczych. Jest również aktywnym działaczem społecznym. Zastąpił na stanowisku prezesa Barbarę Kaśnikowską, która sprawowała tę funkcję od 2013 roku.   

Funkcję wiceprezesa pełnić będzie świdnicki samorządowiec i przedsiębiorca Michał Szukała. Nowy zarząd został wybrany podczas walnego zgromadzenia udziałowców spółki. 

Rafał JurkowlaniecJak donosi Radio Wrocław - zmiany szykują się także w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Tam ze stanowiskiem prezesa 17 marca ma pożegnać się związany z Platformą Obywatelską Rafał Jurkowlaniec.  Na jego miejsce prawdopodobnie powołany zostanie Witold Lech Idczak - legniczanin, absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, znany w regionie polityk Prawa i Sprawiedliwości. Idczak sprawował funkcję wiceprezesa strefy w 2007 roku.

em

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zmiany w zarządach stref ekonomicznych. Jurkowlaniec na wylocie

  2016-03-03 08:51:59

  em

  Wałbrzyszanin Maciej Badora został nowym prezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. zmiany szykują się także w strefie legnickiej. 

 • 2016-03-03 09:24:47

  gość: ~Nowina

  Ale mi nowość. Można się bylo tego spodziewać. Kto następny?

 • 2016-03-04 11:43:50

  gość: ~malwik

  Nieruchomości w SSE są teraz znakomicie dostępne i raczej trudno oczekiwać, żeby miało się cokolwiek w tym zakresie zmienic, bo warunki do przejęć są, a liczba wolnych hale w SSE - zaskakująca.

 • 2016-04-26 11:15:38

  gość: ~harets

  SSE mają jeszcze istnieć bardzo długo tak więc wejście tam ma sens. Nie ma co ukrywać, że rynek wygląda pozytywnie pod względem inwestycyjnym. Kluczowe znacznie ma tutaj budżet i rozsądna polityka. W JARTOM jest tego mnóstwo.

 • 2016-05-27 11:32:06

  gość: ~peper

  Potwierdzam. Wiele lokalizacji jest dostępnych na bardzo dobrych warunkach, ale to zależy od danego przypadku. Sytuacja wygląda jak wygląda, potencjał jest widoczny, można przejmować na fajnych warunkach, ale to czas pokaże... JARTOM daje warunki - ilu inwestorów w to wejdzie?

 • 2016-07-21 11:27:59

  gość: ~popek

  ostatnio dodany post

  Hale magazynowe sprzyjają inwestowaniu, bardziej pada pytanie o odpowiedni budżet na nie, ale ogólnie wejście w SSE nie jest teraz specjalnym problemem - JARTOM ma halę w Bieruniu, są również w innych miastach. Wszędzie można nieźle zainwestować.

REKLAMA