Express-Miejski.pl

Już jutro otwarcie LIDLa w Kłodzku. Mamy dla Was konkurs, do wygrania kosz nagród!

Lidl w Ząbkowicach Śląskich // zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

15 grudnia o godz. 8 w Kłodzku na ul. Objazdowej 26A nastąpi otwarcie Lidla. Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników konkurs. Do wygrania kosz smakołyków!

To pierwszy sklep sieci Lidl w Kłodzku. W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”,mięso „Świeża porcja” lub „Rzeźnik” czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”,w tym produkty z linii BIO.

Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 15 grudnia do soboty 24 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Kłodzku znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in.szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji nowego otwarcia zorganizowane zostaną m.in animacje i zabawy dla dzieci. Dodatkowo na tych, którzy odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, czekać będzie słodki poczęstunek oraz aromatyczna kawa. Klienci będą mogli zobaczyć również kulinarne show w wykonaniu szefa kuchni i barmanaoraz pokaz carvingu, czyli sztukę rzeźbienia w owocach i warzywach.

Nowy sklep sieci Lidl w Kłodzku ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1200 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów przygotowano niemalże 100 miejsc parkingowych.

- Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Kłodzku – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych
  • gruntowe pompy ciepła
  • oświetlenie LED

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.

KONKURS!!!

Aby wygrać kosz pełen słodkości należy na adres e-mail kontakt@em24.pl przesłać prawidłową odpowiedź na pytanie:

W Lidlu znajdziesz pyszne produkty marki własnej Pikok, czyli...

A) Mięsa i wędliny       
B) Jogurty                          
C) Pieczywo

Oprócz prawidłowej odpowiedzi proszę pozostawić swoję imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Skontaktujemy się z pierwszą, piątą i dziesiątą osobą, które udzielą odpowiedzi na pytanie. Kosz z upominkami widoczny poniżej zostanie doręczony zwycięzcom pod same drzwi.

 

sm. / Express-Miejski.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA