Express-Miejski.pl

Kolejami Dolnośląskimi dojedziesz na The World Games Wrocław 2017

Zdjęcie ilustracyjne fot.: KD

Największy przewoźnik regionalny umożliwi kibicom tańszą podróż na wszystkie wydarzenia, które odbywać się będą podczas lipcowych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich.

- Największe wydarzenie sportowe tego roku w Polsce łączy najlepszych, dlatego cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył największy kolejowy przewoźnik w regionie. Trudno o lepszy znak, że The World Games są na właściwych torach - przyznaje Marcin Przychodny, prezes Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego.

Kibice udający się pociągami Kolei Dolnośląskich na wydarzenia organizowane w ramach The World Games Wrocław 2017 otrzymają ulgę w postaci 50 proc. zniżki na bilet kolejowy do i z Wrocławia. Warunkiem skorzystania z promocji będzie posiadanie wejściówki na odbywające się w tym dniu zawody. - Koleje Dolnośląskie od początku powstania są silnie związane z regionem i jego mieszkańcami, dlatego chętnie uczestniczymy w wydarzeniach, które są ważne dla lokalnej społeczności - podkreśla wiceprezes Kolei Dolnośląskich Cezary Pacamaj.

Igrzyska Sportów Nieolimpijskich odbędą się w dniach od 20 do 30 lipca. W tym czasie Wrocław stanie się światową stolicą sportu. W wydarzeniu udział weźmie 3,5 tys. sportowców z ponad 100 krajów świata, a 31 widowiskowych dyscyplin rozegranych zostanie na 26 arenach. W stolicy Dolnego Śląska pojawi się plejada najlepszych zawodników reprezentujących efektowne konkurencje, a wszystko zostanie poprzedzone spektakularną ceremonią otwarcia. Dla kibiców będzie to wyjątkowa okazja, by poczuć niepowtarzalną atmosferę wielkiego sportowego święta oraz jednocześnie zaczerpnąć sportowych inspiracji. – The World Games to doskonała promocja regionu oraz zdrowego trybu życia. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi na stadionach pojawi się jeszcze więcej kibiców, zaś turyści odwiedzający w tym czasie Wrocław zechcą również odkryć piękno całego Dolnego Śląska – mówi Jerzy Michalak z zarządu Województwa Dolnośląskiego, które jest właścicielem kolejowej spółki oraz jednym z patronów The World Games Wrocław 2017. 

em/KD

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Kolejami Dolnośląskimi dojedziesz na The World Games Wrocław 2017

    2017-07-11 12:02:08

    gość: ~papa

    ostatnio dodany post

    Czy w skład wchodzi na ceremonie otwarcia?

REKLAMA