Express-Miejski.pl

Emiraty Arabskie – jak w innym świecie!

Emiraty Arabskie – jak w innym świecie! fot.: mat.pras.

Delektuj się magicznym klimatem Zjednoczonych Emiratów Arabskich – takiej atmosfery jak tutaj nie ma nigdzie indziej!

Wakacje Emiraty Arabskie są niezapomniane - od jasnego światła Dubaju po tradycyjne bogactwo Abu Zabi, to wszystko sprawia iż czujesz się jak w innym świecie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pozostać wśród blichtru i blasku miasta, czy wolisz spokojniejszy wypoczynek na pustyni - nawet po przebyciu małej odległości samochodem - tutaj jest wiele możliwości wyboru.

Każdy emirat ma swoją charakterystyczną osobowość i na pewno znajdziesz tę idealną dla siebie.

Fantastyczne eskortowane wycieczki z większości emiratów, takie jak pustynne safari w towarzystwie Beduinów i wycieczki po mieście to doskonały wybór dla całej rodziny. Takie wczasy Emiraty Arabskie to dużo do zobaczenia i zrobienia. Znakomita architektura, długie słoneczne dni – tam po prostu chce się żyć!

Najlepszy czas na wizytę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Emiraty Arabskie, to miejsce, gdzie słońce świeci przez cały rok, a temperatura w ciągu dnia rzadko spada poniżej 24 ° C. Najlepszy czas na wizytę jest od listopada do marca, kiedy średnia maksymalna temperatura wynosi 25 ° C - to idealna temperatura do zwiedzania i opalania, także jeśli chcesz z tego skorzystać koniecznie złap ofertę last minute Emiraty Arabskie już teraz. Upalne miesiące letnie przypadają na okres od maja do września, kiedy temperatury często przekraczają 40 ° C.

Najciekawsze miejsca

Popularnością cieszą się przede wszystkim wakacje w Dubaju, w których znajduje się wiele luksusowych hoteli, w tym kultowy Burdż al-Arab, rozrzucony po całym mieście i wzdłuż wybrzeża. Natomiast czeka tam na turystów także Abu Dhabi, czyli:

  • zielona oaza parków i ogrodów,
  • szerokie, wysadzane drzewami bulwary,
  • nadmorskie promenady.

Źródła lecznicze i fascynująca historia Ras Al Khaimah również cieszą się ogromną popularnością. Zaglądając na www.wycieczka.plszybko przekonasz się, iż wszystkie hotele w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zapewniają wspaniałe warunki na wakacje w cenach, na które możesz sobie pozwolić.

Artykuł Sponsorowany

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA