Express-Miejski.pl

Pożyczka pozabankowa długoterminowa i jej charakterystyka

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay.com

Wiele osób bardzo błędnie kojarzy usługi pożyczkowe pozabankowe jedynie z niewielkimi kwotami pożyczanymi na krótki okres – popularnie nazywanymi chwilówkami.

Jak się jednak okazuje, rzeczywistość jest zupełnie inna, a pożyczka pozabankowa długoterminowa staje się wymarzoną wręcz alternatywą dla pełnych formalności i często trudnych do uzyskania kredytów bankowych. Nie czekaj więc i zapoznaj się z tą usługą już teraz!

  1. Formalności ograniczone do minimum.
  2. Bez dodatkowych zaświadczeń.
  3. Pomoc do osób zadłużonych.
  4. Idealne rozwiązanie dla każdego.

Pożyczka pozabankowa długoterminowa jest jedną z usług, z których możemy skorzystać w ramach tak zwanych chwilówek. Staje się ona zbawienna, kiedy wystąpiło nagłe zapotrzebowanie na pokaźną kwotę, a okres spłat z różnych powodów musi być wydłużony. Może być to niespodziewany remont, uszkodzenie wyposażenia domowego czy nawet spełnienie marzeń odnośnie kupna sprzętu RTV/AGD. Najważniejsze, że idealnym rozwiązaniem jest tutaj pożyczka pozabankowa długoterminowa.

Formalności ograniczone do minimum

Jedną z głównych zalet pożyczek długoterminowych jest szybkość ich załatwiania. Niejednokrotnie od rozpoczęcia procedury wypełniania wniosku do otrzymania potrzebnej kwoty na koncie mija jedynie kilkanaście minut! Przed wnioskodawcą stoją jedynie proste zadania oraz wymogi, w tym posiadanie ważnego dowodu osobistego, numeru telefonu, adresu mailowego, a także konta bankowego (w jednym z polskich banków).

Bez dodatkowych zaświadczeń

Co istotne, pożyczka pozabankowa długoterminowa nie wymaga od nas przedstawienia jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach od naszego pracodawcy. To my sami oświadczamy, jak duże są nasze regularne dochody, a żeby otrzymać pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń, w zupełności to wystarczy.

Pomoc do osób zadłużonych

Nieocenioną pomocą okażą się również pożyczki długoterminowe dla zadłużonych, które mogą się stać prawdziwym wyjściem z kryzysowej sytuacji. Nawet osoby, które znajdują się w KRD czy BIK mogą z powodzeniem się o nią starać. Uzyskaną kwotę można przeznaczyć na spłatę wcześniejszych zobowiązań czy też na codzienne potrzeby.

Idealne rozwiązanie dla każdego

Warto więc pamiętać, że z pożyczki pozabankowej długoterminowej może skorzystać każdy: od osób młodych, przez zadłużonych, aż po starszych. Otrzymaną niemałą kwotę można rozłożyć nawet do 60 miesięcy, co w przypadku osób mających problem z uzyskaniem kredytu bankowego, jest rozwiązaniem wręcz idealnym.

mat. płatny

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA