Express-Miejski.pl

Spełnij swoje dziecięce marzenia z GoRacing

zdjęcie ilustracyjne fot.: unsplash.com

Szukasz nietuzinkowego i ekscytującego pomysłu na prezent? Być może sam chcesz poczuć nieco adrenaliny i prędkości?

Nieważne, które z tych dwóch twierdzeń jest prawdziwe - jazda po torze najnowszej generacji samochodem to niezapomniane przeżycie, które trudno porównać do czegokolwiek innego.

Poczuj się jak rajdowiec

W dzieciństwie chyba każdy mężczyzna marzył o zostaniu profesjonalnym kierowcą wyścigowym. Te emocje, ta adrenalina… oczywiście, większości z nas się to nie udało - ale nie szkodzi! Teraz każdy chętny może poczuć dokładnie ten sam poziom emocji, co podczas profesjonalnych zawodów - a wszystko to dzięki rewelacyjnej usłudze jaką jest przejażdżka po torze wyścigowym - https://go-racing.pl/26-jazda-po-torze. Olbrzymi wybór samochodów sprawia, że wreszcie będziesz mógł zasiąść za kierownicą wymarzonego, luksusowego pojazdu i poczuć się jak prawdziwy rajdowiec.  Do wyboru masz samochody najbardziej prestiżowych marek - Lamborghini, Ferrari, Mitsubishi i nie tylko. Mało tego - sam ustalasz gdzie i kiedy siadasz za kółkiem, a także ile okrążeń Ci wystarczy. Na co więc czekasz? Zarezerwuj swoją pierwszą jazdę z GoRacing już dziś!

Lokalizacja nie jest przeszkodą

To nie jest kolejna propozycja adresowana do mieszkańców Warszawy, Wrocławia, Krakowa i innych metropolii. GoRacing świadczy swoje usługi w ponad 30 różnych miastach na terenie naszego kraju, a także w Szwecji - wśród nich znajdują się między innymi Pruszcz Gdański, Bednary czy Ułęż. Niezależnie od tego, w jakim województwie mieszkasz, czy pochodzisz z mniejszej, czy większej miejscowości - teraz i Ty możesz spróbować swoich sił za kierownicą najznakomitszych pojazdów, na prawdziwych torach wyścigowych! Pamiętaj - to Ty decydujesz, który konkretnie tor i pojazd wybierasz.

Doskonały pomysł na prezent

Urodziny, imieniny, święta - każda okazja jest dobra, by sprezentować komuś przejażdżkę po najprawdziwszym torze wyścigowym. To doskonały pomysł na prezent nie tylko dla mężczyzn - za kierownicą pojazdów oferowanych przez GoRacing bardzo chętnie siadają bowiem również zakochane w motoryzacji panie. Jeśli bliska Ci osoba uwielbia mocne przeżycia, szybkie samochody i nietuzinkowe prezenty - razem z GoRacing sprawisz jej niespodziankę, jakiej długo nie zapomni. Przejażdżka po torze to również świetny pomysł na nagrodę dla pracownika, albo i nawet konkursową. Jeśli jesteś organizatorem loterii, lub organizujesz konkurs z nagrodami - nie zapomnij skontaktować się z GoRacing, aby przygotować naprawdę unikalną atrakcję dla uczestników zabawy.

Szukasz jeszcze bardziej ekstremalnych doznań? To może off-road?

Oferowana przez GoRacing jazda pojazdem terenowym po specjalnie przygotowanej,ekstremalnej trasie to specjalna atrakcja dla najbardziej wymagających klientów. Chcesz zapewnić sobie maksymalny poziom adrenaliny? Poszukujesz wrażeń odpowiadających tym podczas profesjonalnych rajdów terenowych? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie. Sprawdź się jako kierowca najbardziej rozpoznawalnych pojazdów 4x4 i udowodnij, że Ty również masz w sobie ducha rajdowca. Przejażdżka off-road, realizowana na specjalnie przygotowanej trasie lub w terenie to najbardziej ekstremalna z usług oferowanych przez GoRacing. Czy podołasz wyzwaniu?

Pełne bezpieczeństwo

Pamiętaj, że nad Twoim bezpieczeństwem czuwa nasz zespół ekspertów. Zarówno tory drogowe, jak i off-road, a także pojazdy spełniają wszelkie niezbędne standardy i certyfikacje. Przed przejażdżką przejdziesz specjalne szkolenie, dzięki któremu sztuka prowadzenia ekskluzywnych pojazdów rajdowych przestanie być dla Ciebie tajemnicą. Nie wahaj się więc - zadzwoń lub skontaktuj się z nami drogą elektroniczną i już teraz poznaj świat GoRacing.

mat. płatny

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA