Express-Miejski.pl

Volvo XC60 najlepsze kombi w klasie premium

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Nie tylko marka nowego samochodu jest istotna, ale przede wszystkim rodzaj jego nadwozia, odpowiadający naszym potrzebom. 

Szczególnie ciekawie wygląda sytuacja w segmentach aut rodzinnych, gdzie możemy wybierać spośród nadwozi typu sedan, kombi, van czy SUV. Każdy z wymienionych rodzajów aut ma swoje wady i zalety, ale to właśnie kombi jest modelem pierwszego wyboru dla rodzin. Dlaczego? Dowiedz się
z artykułu.

Kombi wciąż modne

Nie da się ukryć, że SUV-y bardzo szybko i dość niespodziewanie przejęły sporą część rynku. Mimo to nadal sporą popularnością cieszą się tradycyjne kombi. To rozwiązania sprawdzone przez lata, z bagażem doświadczeń i nowymi udoskonaleniami. Auta kombi cechują się wysoką funkcjonalnością i zapewniają wysoki komfort podróżowania. Kombi od początku było tworzone z myślą o rodzinie, co za tym idzie samochody w tym nadwoziu posiadają spore bagażniki. Spora część kombi posiada składane tylne fotele, dzięki temu część bagażowa może zostać powiększona.

Kombi czy SUV - oto jest pytanie

Porównania kombi i SUV-a przychodzą na myśl same i nie da się od nich uciec. Kombi to auta o klasycznych sylwetkach i standardowej wysokości nadwozia. Wielu kierowców ceni sobie tradycyjne rozwiązania i obawia się problemów z jazdą wyższymi pojazdami. Ta obawa nie wzięła się znikąd, choć dobrze zaprojektowany SUV trzyma się tak samo dobrze drogi, jak kombi i na zakrętach nie odczuwamy większej różnicy. W kwestii wielkości również trudno powiedzieć, że to typ nadwozia determinuje przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. W żadnym z tych aut nie powinno brakować Ci miejsca.

Volvo V60 - Kombi klasy premium

Choć zainteresowanie firm motoryzacyjnych produkcją kombi zmalało, to wciąż ciężko sobie wyobrazić wiele marek bez samochodów z tym nadwoziem. Wśród nich znajduje się Volvo, które od lat kojarzone jest właśnie z modelem kombi - słynie jako producent komfortowych aut rodzinnych. Co prawda samochody tej marki z ubiegłego wieku nie porywały wyglądem, ale obecnie to absolutna czołówka, jeżeli nie lider pod kątem tworzenia eleganckich kombi. Najnowsza generacja Volvo V90 i V60 pokazały, jak powinno projektować się samochody w nadwoziu kombi. Volvo V60 to mniejsza wersja V90, która, pomimo mniejszego rozmiaru, oferuje naprawdę dużą przestrzeń i doskonale wywiązuje się ze swojej roli rodzinnego samochodu. W Volvo V60 i V90 znajdziesz wyłącznie materiały najwyższej jakości, które współgrają ze sobą tworząc przestrzeń, w której chce się przebywać. Ergonomiczne wnętrze sprawia, że jazda staje się relaksująca i sprawia dużą przyjemność. Samochód został również wyposażony w wiele nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę na trasie. Dbają one zarówno o bezpieczeństwo, jak i komfort jazdy.

Volvo V60 jest samochodem, który warto znać, a najlepiej sprawdzić go podczas jazdy próbnej. Taką jazdę próbną możesz odbyć w Autoryzowanych Salonach Volvo Auto-Boss. Na miejscu czeka fachowa obsługa, gotowa udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie auta i ewentualnych opcji finansowania. Osoby zainteresowane kupnem kombi premium nie zawiodą się na ofercie Volvo. Auta szwedzkiej marki dostępne są również z napędem Plug-in umożliwiającym ładowanie baterii z zewnętrznego źródła. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą na kombi Volvo w Auto-Boss.

mat. sponsorowany

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA