Express-Miejski.pl

Działamy lokalnie, ale myślimy globalnie – pracuj z nami w Kordas Srebrna Góra!

Działamy lokalnie, ale myślimy globalnie fot.: Kordas

„Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która poszukuje nowych pracowników…”, „Jesteśmy liderem w produkcji…, do swojego oddziału szukamy nowych pracowników”. 

Brzmi znajomo, prawda? Każdy z nas widział już setki, a może nawet tysiące podobnie brzmiących ofert pracy.  Większość firm próbuje pozyskać nowych pracowników koloryzując rzeczywistość  i używając utartych sloganów.

W firmie Kordas staramy się myśleć nieszablonowo i zawsze wyprzedzać istniejące już trendy. Zdajemy sobie sprawę, że rynek pracy w Polsce w ostatnich latach znacznie się zmienił. Coraz więcej osób przy wyborze nowego zatrudnienia, poza wynagrodzeniem, kieruje się czynnikami takimi jak: atmosfera w firmie, benefity pozapłacowe czy możliwości rozwoju. Natomiast, dla mieszkańców powiatu ząbkowickiego priorytetem jest odległość do zakładu pracy. Nikt z nas nie lubi tracić czasu na dojazdy. Niemniej jednak, większość mieszkańców z naszego regionu dojeżdża do firm położonych we Wrocławiu i jego okolicach.  

-Pracuję w firmie Kordas od czterech lat. Wcześniej dojeżdżałem z Ząbkowic do Wrocławia. Każdego dnia spędzałem w samochodzie ponad 2 h. Od kiedy mam rodzinę nie mogę już sobie pozwolić na taką stratę czasu. Dojazd do Srebrnej Góry zajmuje mi tylko 15 min - mówi Tomek, pracownik działu technologicznego.

Kordas Sp. z o.o.  w Srebrnej Górze zatrudnia obecnie ponad 200 osób i ciągle poszukuje nowych pracowników. Nasza firma od lat stawia na rodzimy rynek pracy. Jesteśmy dumni, że nasz zespół w 90% składa się z członków lokalnej społeczności. Pomimo tego, że działamy lokalnie, to myślimy globalnie - od lat współpracujemy z największymi firmami z całego świata świadcząc dla nich szeroki wachlarz usług zakresu obróbki metalu.  Nieustannie inwestujemy w nowoczesny park maszynowy, rozwój kwalifikacji pracowników oraz kompleksową kontrolę procesów na wszystkich etapach produkcji. Dostosowujemy firmę do najwyższych europejskich standardów poprzez działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, optymalizację kosztów oraz wysoką jakość świadczonych usług.

- Od ponad 10 lat obserwuję, jak rozwija się dział spawalniczy, w którym pracuję. Firma regularnie inwestuje w nowy sprzęt oraz podwyższa standardy spawalnicze. Na przykład, w tym roku uzyskaliśmy certyfikat na spawanie pojazdów szynowych, co jest moim zdaniem sporym osiągnięciem – podkreśla Sławek, pracownik działu spawalniczego.

Udało nam się stworzyć w Srebrnej Górze międzynarodowe i nowoczesne środowisko pracy, w którym pracownicy w przyjaznej atmosferze zdobywają nowe doświadczenia oraz podnoszą swoje kwalifikacje.

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcji, którzy mogliby wesprzeć nasze działy: spawalniczy, montażu oraz pras krawędziowych. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie www.kordas.pro oraz na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/kordas.pro .

Zapraszamy do kontaktu:
Kordas Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 2
57-215 Srebrna Góra
tel. +48 74 818 01 15
e-mail: biuro@kordas.pro
Dział HR

mat. płatny

REKLAMA