Express-Miejski.pl

Profesjonalne czyszczenie i regeneracja filtrów DPF

zdjęcie ilustracyjne fot.: mat. pras.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje usługę czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych, skontaktuj się z Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli.

Filtry cząstek stałych są bardzo popularne w silnikach wysokoprężnych, ponieważ ich głównym zadaniem jest wyłapywanie i dopalanie szkodliwych cząstek stałych.

Sadza, która gromadzi się wewnątrz tych filtrów, może powodować znaczne trudności przy ich eksploatacji, a dodatkowo powstający popiół nie może być usunięty żadnymi środkami chemicznymi. W takiej sytuacji trzeba skontaktować się z serwisem i przeprowadzić diagnostykę podzespołu, po czym usunąć zanieczyszczenia procedurą mycia wodnego DPF.

Bosch Service Pawlik to autoryzowany serwis firmy Bosch, który specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu i regeneracji filtrów DPF metodą hydrodynamiczną. Firma ta posiada niezbędne narzędzia i sprzęt do skutecznego usunięcia zanieczyszczeń z filtra, co pozwala na przywrócenie filtra do stanu niemalże fabrycznego.

Korzystanie z usług autoryzowanego serwisu ma wiele korzyści dla klientów. Przede wszystkim, personel serwisu jest doświadczony i posiada specjalistyczną wiedzę na temat filtrów DPF, co pozwala na skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie procesu regeneracji.

Serwis oferuje także 2-letnią gwarancję na swoje usługi, co daje klientom pewność, że filtr zostanie skutecznie przywrócony do stanu pierwotnego.

Jeśli w Twoim samochodzie obserwujesz pogorszone osiągi, spadek mocy jednostki napędowej, wzmożone kopcenie z układu wydechowego - powinieneś jak najszybciej udać się do serwisu. Regeneracja filtra DPF i FAP nie jest bardzo kosztowna, a jeśli stosujesz się do zaleceń producenta i odpowiednio eksploatujesz swój samochód, element układu wydechowego będzie działać dłużej. Należy jednak pamiętać, że objawy tego typu mogą być także oznaką zupełnie innej usterki, dlatego należy wykonać szybkie sprawdzenie stanu podzespołów w Twoim samochodzie.

Podsumowując, profesjonalne czyszczenie i regeneracja filtrów DPF to niezbędne czynności dla utrzymania prawidłowego działania silnika diesla. Bosch Service Pawlik to serwis, któremu zaufało już tysiące klientów – Ty możesz być kolejnym.

mat. sponsorowany

REKLAMA