Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Powiat kłodzki zdecydowanie za Komorowskim

  2010-07-08 Kłodzko

  Powiat kłodzki zdecydowanie za Komorowskim

  W powiecie kłodzkim bezkonkurencyjnie wybory na prezydenta wygrał Bronisław Komorowski. Tylko w jednej z gmin padł remis.

  skomentuj

 • BardoNALD 2010 - Relacja ze środy

  2010-07-08 Ząbkowice Śląskie

  BardoNALD 2010 - Relacja ze środy

  Po deszczowym wtorku, przyszła pora na słońce. Pod czystym niebem dzieci młotami demolowały czerwonego fiata i korzystały ze zwyczajowych bardonaldowych atrakcji.

  skomentuj

 • Zakończenie Projektu "Cogito ergo sum..."

  2010-07-08 Ząbkowice Śląskie

  Zakończenie Projektu "Cogito ergo sum..."

  W dniu 24 czerwca 2010 odbyła się konferencja poświęcona zakończeniu realizacji projektu „Cogito ergo sum – programu dodatkowej oferty edukacyjnej szkół prowadzących kształcenie ogólne na terenie Powiatu Ząbkowickiego”, projektu, który realizowany...

  skomentuj

 • W szkole nie będzie mieszkań

  2010-07-08 Złoty Stok

  W szkole nie będzie mieszkań

  24 czerwca 2010 roku podczas Sesji Rady Miejskiej w Złotym Stoku głosowano nad uchwałą o zagospodarowaniu nie użytkowanego łącznika (dwie kondygnacje) szkoły na mieszkania socjalne oraz parter na potrzeby szkoły.

  liczba komentarzy 1

 • Kłodzkie firmy wśród najlepszych

  2010-07-08 Kłodzko/Wrocław

  Kłodzkie firmy wśród najlepszych

  6 lipca w Filharmonii Wrocławskiej przedstawiciele 46 dolnośląskich firm otrzymali Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze. Wśród nich znalazła się firma z Kłodzka, Szalejowa Górnego oraz Polanicy Zdrój.

  skomentuj

 • Ząbkowicka firma wśród najlepszych

  2010-07-08 Ząbkowice/Wrocław

  Ząbkowicka firma wśród najlepszych

  6 lipca w Filharmonii Wrocławskiej przedstawiciele 46 dolnośląskich firm otrzymali Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze. To jedne z najbardziej prestiżowych nagród w regionalnym biznesie.

  liczba komentarzy 2

 • Wakacyjne remonty w szkołach

  2010-07-07 Nowa Ruda

  Wakacyjne remonty w szkołach

  Z początkiem wakacji rozpoczęto szereg prac budowlanych w szkołach. Środki na realizację pochodzą z budżetu województwa dolnośląskiego w formie dotacji celowej w kwocie 442 tys. zł.

  skomentuj

 • O poprawie bezpieczeństwa w Nowej Rudzie

  2010-07-07 Nowa Ruda

  O poprawie bezpieczeństwa w Nowej Rudzie

  Pozyskiwanie środków zewnętrznych, własne inicjatywy oraz współdziałanie z innymi podmiotami przez Gminę Miejską Nowa Ruda, owocuje podniesieniem poziomu bezpieczeństwa w mieście i okolicy. Podczas ostatniej przedwakacyjnej sesji Rady Miasta, Radni podjęli dwie...

  skomentuj

 • Powiat Ząbkowicki na IV Kongresie Platformy Obywatelskiej RP

  2010-07-07 Ząbkowice/Warszawa

  Powiat Ząbkowicki na IV Kongresie Platformy Obywatelskiej RP

  26 czerwca w Warszawie odbył się IV Kongres Platformy Obywatelskiej. Powiat Ząbkowicki reprezentowali na nim: Marcin Orzeszek, Przewodniczący PO RP w Powiecie Ząbkowickim oraz Wiktor Lubieniecki.

  liczba komentarzy 19

 • BardoNALD 2010 wystartował! Relacja z wtorku

  2010-07-07 Ząbkowice Śląskie

  BardoNALD 2010 wystartował! Relacja z wtorku

  Niebo zachmurzone, siąpi nieprzyjemny deszcz.Na trawiastym boisku w Bardzie wolontariusze uwijają się: chłopcy rozstawiają namioty, noszą pudła z materiałami lub snują się bez pożytku.

  skomentuj

 • Big Jump

  2010-07-07 Ząbkowice Śląskie

  Big Jump

  11 lipca (niedziela) o godz. 15.00 w wielu miejscach Europy na znak solidarności z rzekami, ludzie będą wchodzić do rzek, jezior i potoków od źródeł po oceany. Pięć lat temu w ramach podobnego wydarzenia odnotowano 250 tys. oficjalnie zorganizowanych spotkań nad...

  liczba komentarzy 2

 • Zagłosuj na Przełom Bardzki

  2010-07-07 Ząbkowice Śląskie

  Zagłosuj na Przełom Bardzki

  Przełom Bardzki został zgłoszony do konkursu Perły w Koronie ogłoszonego przez Gazetę Wrocławską oraz portal NaszeMiasto.pl. Jeśli chcesz by został on wypromowany na największą atrakcję Dolnego Śląska głosuj pod tym linkiem:

  liczba komentarzy 1

 • Wjechał pomiędzy dwa tiry

  2010-07-07 Ząbkowice Śląskie

  Wjechał pomiędzy dwa tiry

  O godzinie 6.33 dyżurny PSK w Ząbkowicach Śląskich zaalarmował naszą jednostkę do wypadku samochodowego na K-8 w Dębowinie.

  skomentuj

 • Bezpłatne wyjazdy na rekonstrukcje historyczne

  2010-07-07 Kłodzko

  Bezpłatne wyjazdy na rekonstrukcje historyczne

  Burmistrz Miasta Kłodzko ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału, w nieodpłatnych organizowanych przez Gminę Miejską Kłodzko wyjazdach na „Rekonstrukcję Historyczne" w ramach projektu pn."REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE - Rekonstrukcje historyczne wspólnym produktem...

  liczba komentarzy 3

 • Leonardy 2010 w Kłodzku rozdane

  2010-07-07 Kłodzko

  Leonardy 2010 w Kłodzku rozdane

  Dla jednych gala rozdania nagród "Leonardo" to szansa na zdobycie uznania, dla innych zaś ciężka praca włożona w przygotowania. Tegoroczna impreza odbyła się we środę, 23 czerwca w sali widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

  skomentuj

REKLAMA