Skontaktuj się z nami

WIADOMOŚCI

fot.: ro.pl

» Region

Długi weekend - wzmożone działania kontrolne

KWP we Wrocławiu, 2012-01-04 12:01:43

Święto Trzech Króli jest kolejną okazją do spędzenia długiego, zimowego weekendu poza domem. Dbając o bezpieczeństwo podróżnych Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w okresie od 5 do 8 stycznia 2012 roku organizuje wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem "Długi weekend - Trzech Króli" na terenie województwa dolnośląskiego.

Nadrzędnym celem działań jest zapewnienie użytkownikom dróg bezpiecznej podróży do miejsc weekendowego wypoczynku i powrotu do domu. W czasie akcji funkcjonariusze będą prowadzić kontrole przestrzegania ograniczeń prędkości, stosowania pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci.

Policjanci będą także kontrolować stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów, oraz zapewniać płynność ruchu na drogach, a w przypadku zaistnienia utrudnień - podejmować działania w celu ich wyeliminowania.

Komentarze + DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

POLECANE NA FEJSIKU

 

REKLAMA

Copyright © 2009-2012 Express-Miejski.pl

Kontakt z nami: kontakt@express-miejski.pl tel. 726 22 10 22 GG 13833371