Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Zatrzymani w minionym tygodniu

  2010-01-27 Powiat

  Zatrzymani w minionym tygodniu

  Ostatnie dni stycznia wiążą się z licznymi zatrzymaniami "lokalnych przestępców" dokonanymi przez ząbkowicką Policję. Zazwyczaj wiązały się one z prowadzeniem pojazdów w stanie nietrzeźwości. Czyżby kierowcy postanowili znany sposób na ogrzanie organizmu w...

  skomentuj

 • Bezpieczne ferie i działania policji

  2010-01-27 Ząbkowice Śląskie

  Bezpieczne ferie i działania policji

  W związku ze zbliżającym się okresem ferii zimowych, policjanci rozpoczną już od poniedziałku działania profilaktyczno – kontrolne. Głównym celem działań jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieciom i młodzieży, które będą uczestniczyć w...

  skomentuj

 • Przedszkolaki uhonorowały Babcie i Dziadków

  2010-01-27 Ziebice

  Przedszkolaki uhonorowały Babcie i Dziadków

  Styczeń pomimo tego iż jest bardzo zimnym miesiącem, a w tym roku szczególnie, ma swoje gorące Święto. Wszyscy Wnukowie wiedzą doskonale, że jest to Dzień Babci i Dziadka, jest to w prawdzie nieoficjalne święto ale jakże ważne dla nas wszystkich!

  skomentuj

 • Dzień Babci i Dziadzia w Domu Opieki Społecznej

  2010-01-27 Ząbkowice Śląskie

  Dzień Babci i Dziadzia w Domu Opieki Społecznej

  21 stycznia 2010 roku uczniowie klasy 2a 2b Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śl. pod kierunkiem wychowawczyń zaprezentowali program słowno- muzyczny pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śl. z okazji Dnia Babci i Dziadka.

  skomentuj

 • Karnawał w klasach I-III w Bardzie

  2010-01-26 Bardo

  Karnawał w klasach I-III w Bardzie

  W sobotni poranek 23 stycznia 2010 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie z Filią w Przyłęku odbyła się zabawa karnawałowa klas I-III zorganizowana przez Radę Rodziców Zespołu.

  skomentuj

 • Strażacy pomagają łabędziom

  2010-01-26 Bardo

  Strażacy pomagają łabędziom

  We wtorek 26 stycznia jednostka OSP Przyłęk została zaangażowana do pomocy łabędziom oraz kaczkom, które zostały uwięzione w Nysie Kłodzkiej na terenie Gminy Bardo.

  liczba komentarzy 2

 • Styczniowa sesja Rady Miejskiej w Ziębicach

  2010-01-26 Ziębice

  Styczniowa sesja Rady Miejskiej w Ziębicach

  Przewodniczący Rady Miejskiej zwołuje Sesję Rady Miejskiej w Ziębicach na dzień 29 stycznia 2010 roku / piątek / godzina 10.00 w sali konferencyjnej Ratusza Miejskiego w Ziębicach.

  skomentuj

 • Pamiętaj o zabezpieczeniu instalacji wodociągowych

  2010-01-26 Ząbkowice Śląskie

  Pamiętaj o zabezpieczeniu instalacji wodociągowych

  W związku z utrzymującymi się silnymi mrozami i sygnalizowanymi przez mieszkańców problemami, PWiK Delfin przypomina o konieczności zabezpieczenia wodomierzy i wewnętrznych instalacji wodociągowych.

  skomentuj

 • Spotkanie świąteczno – noworoczne w Sadlnie

  2010-01-26 Sadlno

  Spotkanie świąteczno – noworoczne w Sadlnie

  25 stycznia 2010 roku w Domu Ludowym w Sadlnie odbyło się spotkanie świąteczno – noworoczne. Wśród zaproszonych gości znaleźli się radni, urzędnicy samorządowi, szefowie instytucji gminnych oraz przedstawiciele samorządów dzielnic i sołectw.

  skomentuj

REKLAMA