Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Budżet 2010 - Złoty Stok

  2010-01-25

  Budżet 2010 - Złoty Stok

  Na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego Złotego Stoku pojawiły się informacje na temat zadań i nakładów uchwalonych w budżecie gminy na 2010r.

  skomentuj

 • Budżet 2010 - Kamieniec Ząbkowicki

  2010-01-25

  Budżet 2010 - Kamieniec Ząbkowicki

  Styczeń jest miesiącem, w którym dowiadujemy się o planowanych wydatkach i przychodach naszych gmin. Sprawdiliśmy, jak przedstawia się sytuacja w gminie Kamieniec Ząbkowicki.

  skomentuj

 • Bezpieczniejsi strażacy ochotnicy

  2010-01-25

  Bezpieczniejsi strażacy ochotnicy

  34 dolnośląskie gminy wezmą w tym roku udział w programie „Dolny Śląsk - bezpieczny ratownik w OSP". Dzięki niemu w ręce strażaków ochotników trafią aparaty oddechowe, odzież ochronna i ekwipunek osobisty.

  skomentuj

 • Konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"

  2010-01-25

  Konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"

  Prezes KRUS Henryk Smolarz zatwierdził regulamin dorocznego konkursu służącego promocji zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

  skomentuj

 • Sukcesy przedszkolaków w Bardzie

  2010-01-25

  Sukcesy przedszkolaków w Bardzie

  19.01.2019r. dwie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w CK i P w Bardzie. Dzieci bardzo poważnie potraktowały aktorskie zadanie, wszystkie były bardzo przejęte, a przedstawienie wypadło znakomicie o czym świadczy fakt, iż...

  skomentuj

 • Spotkanie Seniorów w Stoszowicach

  2010-01-25

  Spotkanie Seniorów w Stoszowicach

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoszowicach informuje, że dnia 22 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stoszowicach odbyło się kolejne spotkanie seniorów. Przez całe spotkanie rozbrzmiewały piosenki śpiewane i grane przez przybyłych gości.

  skomentuj

 • Awaria oświetlenia ulicznego

  2010-01-25

  Awaria oświetlenia ulicznego

  W wyniku znacznego spadku temperatury, jaki ma miejsce w Ząbkowicach Śl. uszkodzeniu uległy sieci oświetlenia ulicznego zasilające ulice: Ziębicka, Grunwaldzka, Pl. Jana Pawła II, Sienkiewicza, teren Zamku.

  skomentuj

 • Głosujmy na Moonwalkers

  2010-01-25

  Głosujmy na Moonwalkers

  Dzisiaj rozpoczęła się Muzyczna Bitwa w Radiu Wrocław, w której udział bierze nasz lokalny zespół The Moonwalkers. Młodzi wykonawcy wygrywając bitwę będą mogli zrealizować swoje marzenie i nagrać profesjonalną płytę.

  liczba komentarzy 2

 • Uprzejmie donoszę..

  2010-01-25

  Uprzejmie donoszę..

  Jak podaje Gazeta Wrocławska, prokuratorzy w Ząbkowicach Śląskich sprawdzają, czy burmistrz miasta Krzysztof Kotowicz naraził mieszkańców na utratę życia lub zdrowia, bo nie zadbał o odśnieżenie dróg i chodników. Za to można trafić nawet na pięć lat do...

  liczba komentarzy 66

 • I Bardzo Amatorski Turniej Bilardowy zakończony

  2010-01-24

  I Bardzo Amatorski Turniej Bilardowy zakończony

  W dniach 18-23 stycznia w Karczmie w Starej Kuźni na terenie Kopalni Złota w Złotym Stoku odbył się I Bardzo Amatorski Turniej Bilardowy.

  skomentuj

 • Konkurs "ŚWIĄTECZNA ILUMINACJA" rozstrzygnięty

  2010-01-24

  Konkurs "ŚWIĄTECZNA ILUMINACJA" rozstrzygnięty

  Rozstrzygnięto konkurs na świąteczną iluminację, którego celem jego jest popularyzacja dekorowania świątecznego swojego otoczenia za pomocą iluminacji witryn sklepowych, domów, okien i balkonów na terenie miasta i gminy.

  skomentuj

 • PRZEKAŻ 1% PODATKU!

  2010-01-23

  PRZEKAŻ 1% PODATKU!

  Tegoroczny okres rozliczenia się z fiskusem dopiero się rozpoczął. Na rozliczenie się z podatku mamy czas do 30 kwietnia. Skorzystajmy z możliwości jakie daje nam Państwo i przekażmy 1 % naszego podatku na organizacje pożytku publicznego.

  liczba komentarzy 3

 • Uwaga: niskie temperatury w Powiecie

  2010-01-23

  Uwaga: niskie temperatury w Powiecie

  Według prognoz meteorologicznych Ząbkowice Śląskie znalazły się w strefie I poziomu zagrożenia bardzo niskimi temperaturami.

  skomentuj

 • Dzień Babci i Dziadzia w Jedyneczce

  2010-01-23

  Dzień Babci i Dziadzia w Jedyneczce

  To był prawdziwy maraton uroczystości… Od wtorku 19 stycznia do piątku 22 stycznia 2010 roku odbywały się w Przedszkolu Publicznym Nr 1 ul. Krzywa 2 w Ząbkowicach Śl. uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadzia.

  skomentuj

 • Ferie 2010 - co zrobić z wolnym czasem?

  2010-01-22

  Ferie 2010 - co zrobić z wolnym czasem?

  W tym roku ferie w województwie dolnośląskim rozpoczynają się 1 lutego i potrwają do święta Zakochanych, a zatem do 14 lutego. Nasze dzieci nie muszą spędzać tych dni przed telewizorem lub monitorem komputera. Lokalne instytucje przygotowały dla nich szereg atrakcji.

  liczba komentarzy 1

REKLAMA