Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Wykłady w w Ziębickim Centrum Kultury

  2010-02-25 Ziębice

  Wykłady w w Ziębickim Centrum Kultury

  Na zaproszenie stowarzyszenia „Ziębicka Inicjatywa Obywatelska” w Ziębickim Centrum Kultury, dnia 23 lutego 2010 roku o godzinie 11.00 w sali widowiskowej Kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Akademii Medycznych we Wrocławiu a jednocześnie...

  skomentuj

 • Zamykają Ratusz w Ząbkowicach?

  2010-02-25 Ząbkowice Śląskie

  Zamykają Ratusz w Ząbkowicach?

  Funkcjonowanie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Ratuszu oraz zlokalizowanego tam Urzędu Stanu Cywilnego znów stanęło pod znakiem zapytania.

  skomentuj

 • Odtworzenie połączeń kolejowych Przedgórza Sudeckiego

  2010-02-25 Ząbkowice Śląskie

  Odtworzenie połączeń kolejowych Przedgórza Sudeckiego

  W dniu 17 lutego 2010 roku odbyło się spotkanie Starosty Ząbkowickiego Ryszarda Nowaka z Burmistrzami Dzierżoniowa Markiem Piorunem i Bielawy Ryszardem Dźwinielem oraz wójtów Gmin Stoszowic Markiem Janikowskim i Dzierżoniowa Markiem Chmielewskim z udziałem Tadeusza...

  skomentuj

 • Do you speak English?

  2010-02-24 Bardo

  Do you speak English?

  W oddziałach przedszkolnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bardzie, we wszystkich grupach wiekowych prowadzone są przez firmę Centrum Edukacji Atut zajęcia dodatkowe dla dzieci z języka angielskiego.

  skomentuj

 • Bezpłatne szkolenia e-learningowe

  2010-02-24 Powiat

  Bezpłatne szkolenia e-learningowe

  Kształcenie przez Internet jest najbardziej zaawansowanym i skutecznym sposobem przekazu wiedzy i prowadzenia szkoleń. WciąŜ jednak daleko nam do Zachodu, gdzie przedsiębiorcy i ich pracownicy od lat korzystają z zalet tej formy kształcenia zawodowego.

  skomentuj

 • Siła w nas! - kobieta swoim szefem

  2010-02-23 Bardo

  Siła w nas! - kobieta swoim szefem

  Projekt "Siła w nas! - kobieta swoim szefem" powstał przy współpracy Gminy Bardo z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

  skomentuj

 • Pozyskaj fundusze na rozwój działalności

  2010-02-23 Powiat

  Pozyskaj fundusze na rozwój działalności

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi" w ramach działania 4.1/413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich...

  skomentuj

 • Sesja Sołtysów w Ząbkowicach Śląskich

  2010-02-23 Ząbkowice Śląskie

  Sesja Sołtysów w Ząbkowicach Śląskich

  W dniu dzisiejszym (2010-02-23) w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyła się sesja przewodniczących organów wykonawczych jednostek pomocniczych: sołtysów, przewodniczących rad sołeckich i przewodniczących zarządów osiedli.

  skomentuj

 • Pegazik 2010

  2010-02-22 Ząbkowice Śląskie

  Pegazik 2010

  22 lutego 2010 r. w Bibliotece Publicznej im. Księgi Henrykowskiej w Ząbkowicach Śl. odbyły się gminne eliminacje XV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK zorganizowane przez Ząbkowicki Ośrodek Kultury.

  skomentuj

 • Oszczędności w Urzędzie Miejskim

  2010-02-22 Ząbkowice Śląskie

  Oszczędności w Urzędzie Miejskim

  W ramach kolejnego etapu ograniczania kosztów ogrzewania oraz poprawy warunków pracy urzędników, a tym samym poprawy jakości obsługi petentów zamontowano drzwi na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

  liczba komentarzy 2

 • Spotkanie koła PSL gminy Bardo

  2010-02-22 Brzeźnica

  Spotkanie koła PSL gminy Bardo

  Dnia 19 lutego 2010 r. o godz. 19.00, w Wiejskim Domu Kultury w Brzeźnicy odbyło się spotkanie mieszkańców gminy Bardo z Prezesem Powiatowym PSL powiatu ząbkowickiego, Ryszardem Nowakiem.

  skomentuj

 • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji III LO

  2010-02-22 Ząbkowice Śląskie

  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji III LO

  18 lutego b.r. ukonstytuowały się władze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śl.

  skomentuj

 • Półkolonia zimowa w Ziębicach

  2010-02-22 Ziębice

  Półkolonia zimowa w Ziębicach

  Uczestnicy, wychowawcy i kierownik Półkolonii Zimowej 2010 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ziębicach składają serdeczne podziękowania panu Andrzejowi Regnerowi, dyrektorowi OO i O w Ziębicach, organizatorowi wypoczynku podczas ferii zimowych dla dzieciaków gminy Ziębice....

  skomentuj

 • Sobotni koncert w klubie ZERO

  2010-02-22 Ząbkowice Śl.

  Sobotni koncert w klubie ZERO

  W sobotę muzyczny klub "Zero" mieszczący się na Osiedlu Słonecznym, o którym pisaliśmy przy okazji jego otwarcia zorganizował wieczór przy muzyce na żywo.

  liczba komentarzy 3

 • Przetarg na budowę „MAŁEJ OBWODNICY” ogłoszony

  2010-02-22 Ząbkowice Śląskie

  Przetarg na budowę „MAŁEJ OBWODNICY” ogłoszony

  Dolnośląska Służba Dróg i Kolei ogłosiła przetarg na zadanie pod nazwą „Budowa obejścia ul. Kamienieckiej w m. Ząbkowice Śląskie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 382” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na...

  skomentuj

REKLAMA