Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Kopciuszek w Szkole Podstawowej nr 3

  2010-01-29 Ząbkowice Śląskie

  Kopciuszek w Szkole Podstawowej nr 3

  Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się po raz czwarty apel z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W murach szkoły zagościli: Pan Burmistrz Krzysztof Kotowicz, Pani Irena Szewczyk oraz zaproszone dzieci ze stowarzyszenia „Integracja”...

  skomentuj

 • Latarnie na zabytkowym cmentarzu

  2010-01-29 Ząbkowice Śl.

  Latarnie na zabytkowym cmentarzu

  29 stycznia odebrano inwestycję na starym cmentarzu przy ul. 1 Maja, polegającą na budowie linii oświetlenia ulicznego wzdłuż głównej alei. W ramach prac budowlanych podświetlone zostały również dwa krzyże.

  liczba komentarzy 8

 • Pechowy obiad dla poszukiwanego mężczyzny

  2010-01-29 Wrocław / Ząbkowice

  Pechowy obiad dla poszukiwanego mężczyzny

  W jednej z wrocławskich restauracji policjant z Ząbkowic Śląskich zatrzymał poszukiwanego. Funkcjonariusz w tym czasie w stolicy Dolnego Śląska przebywał prywatnie. Wielu z odwiedzających lokal nawet nie zorientowało się, że właśnie został zatrzymany poszukiwany.

  liczba komentarzy 1

 • Koncert Kolęd w Szkole Podstawowej nr 2 w Ziębicach

  2010-01-29 Ziębice

  Koncert Kolęd w Szkole Podstawowej nr 2 w Ziębicach

  W pięknej zimowej scenerii 28 stycznia 2010 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach odbył się już po raz czwarty Koncert Kolęd i Pastorałek organizowany we współpracy z Ogniskiem Muzycznym.

  skomentuj

 • "Nawrócony diabełek" nagrodzony!

  2010-01-29 Bardo

  "Nawrócony diabełek" nagrodzony!

  Przygotowane przez opiekunów i przede wszystkim dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bardzie jasełkowe przedstawienie "Nawrócenie diabełka" święci tryumfy - nie tylko w naszym powiecie, ale i poza nim.

  skomentuj

 • Podsumowanie półrocza w SP nr 1

  2010-01-28 Ząbkowice Śląskie

  Podsumowanie półrocza w SP nr 1

  Zgodnie z tradycją Szkoły Podstawowej nr1 dnia 26 stycznia 2010 roku odbył się uroczysty apel podsumowujący wyniki w nauce i zachowaniu uczniów klas I-III.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA