Express-Miejski.pl

WIADOMOŚCI

 • Uważaj na złodziei w szpitalu

  2012-10-01

  Uważaj na złodziei w szpitalu

  W dzisiejszych czasach nawet w szpitalu powinnyśmy być ostrożni i mieć na oku swój dobytek. Coraz częściej złodzieje swoich ofiar szukają w szpitalach.

  skomentuj

 • Kłodzki chór wybiera się na światowy przegląd

  2012-10-01

  Kłodzki chór wybiera się na światowy przegląd

  Od 17-21 października w słonecznej Hiszpanii odbędzie się Międzynarodowy Festiwal „Canta al mar 2012”, w którym Polskę i przede wszystkim nasz region reprezentować będzie Kłodzki Chór Kameralny Concerto Glacensis pod kierownictwem Katarzyny Mąki.

  skomentuj

 • 16-latek miał 2 promile alkoholu i jechał motorowerem

  2012-10-01

  16-latek miał 2 promile alkoholu i jechał motorowerem

  Policjanci w nocy zatrzymali nietrzeźwego 16-latka jadącego motorowerem. Jak się okazało, chłopiec miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed Sądem Rodzinnym .

  skomentuj

 • Wojenne losy Barda w 1807 roku

  2012-10-01

  Wojenne losy Barda w 1807 roku

  Od 1 października portal "Bardo - na tropie tajemnic historii" rozpoczął współpracę z Expressem Miejskim. Na łamach EM publikowane będą fabularyzowane artykuły dotyczące historii Barda - zarówno tej dawnej jak i tej bliższej (po 1945 roku). Mamy nadzieję, że ich...

  liczba komentarzy 18

 • Mecze polskiej reprezentacji i Manchesteru United nie dla Wrocławia

  2012-09-29

  Mecze polskiej reprezentacji i Manchesteru United nie dla Wrocławia

  Wrocław nie będzie gospodarzem dwóch towarzyskich meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, które podopieczni Waldemara Fornalika zagrają z Republiką Południowej Afryki oraz Urugwajem. Do stolicy Dolnego Śląska nie przyjedzie również słynny Manchester United.

  skomentuj

 • Kępa Mieszczańska doczekała się planu zagospodarowania

  2012-09-29

  Kępa Mieszczańska doczekała się planu zagospodarowania

  Na terenie przeznaczonym na sprzedaż przez Agencję Mienia Wojskowego będą mogły powstać mieszkania, biurowce oraz obiekty handlowe i rozrywkowe. Kępa Mieszczańska czekała na plan zagospodarowania od 2006 roku.

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA