Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Ząbkowiccy strażacy na trzecim miejscu w województwie

  2013-06-21

  Ząbkowiccy strażacy na trzecim miejscu w województwie

  Podczas dolnośląskich mistrzostw w sporcie pożarniczym, które odbyły się w środę w Lubaniu, ząbkowicka jednostka zajęła trzecie miejsce. Lepsze były tylko drużyny z Wrocławia i Dzierżoniowa.

  liczba komentarzy 1

 • Od maja w Polsce utonęło, aż sto osób

  2013-06-21

  Od maja w Polsce utonęło, aż sto osób

  Od początku tego tygodnia w Polsce utonęło 20 osób. Tylko podczas wczorajszego upału w gliniankach utopiło się osiem osób. Straż pożarna, policja i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (WOPR) apelują o rozwagę.

  liczba komentarzy 2

 • Wybory Miss Polka 2013

  2013-06-21

  Wybory Miss Polka 2013

  Od 1 czerwca do 7 września trwają ogólnopolskie Wybory Miss POLKA 2013. Jest to konkurs, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizują młode kobiety prezentując swoją urodę, osobowość i poczucie humoru.

  skomentuj

 • Piłkarskie święto w Braszowicach

  2013-06-21

  Piłkarskie święto w Braszowicach

  W najbliższy weekend swoje ostatnie mecze w tym sezonie rozegrają drużyny występujące w okolicznych ligach. Wówczas rok piłkarski 2012/2013 będzie można oficjalnie ogłosić jako zakończony. Dla kilku klubów nie będzie to jednak ostatnie spotkanie na boisku, bowiem...

  liczba komentarzy 2

 • Przed nami weekend pełen atrakcji

  2013-06-21

  Przed nami weekend pełen atrakcji

  Ten weekend będzie obfitował w różnego rodzaju imprezy na terenie całego powiatu ząbkowickiego. Poszczególne miasta i wsie przygotowały mnóstwo atrakcji dla turystów i miejscowych.

  liczba komentarzy 1

 • Legenda o maszkaronach z ząbkowickiego ratusza

  2013-06-21

  Legenda o maszkaronach z ząbkowickiego ratusza

  Raz w tygodniu publikujemy nagrodzone w konkursie na najciekawszą legendę Ziemi Ząbkowickiej prace. Organizatorem konkursu było stowarzyszenie LGD Qwsi. Dziś prezentujemy legendę Karoliny Dębickiej.

  skomentuj

 • Młodzi strażacy na podium

  2013-06-20

  Młodzi strażacy na podium

  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) w Stolcu wzięła udział w zawodach sportowo-pożarniczych organizowanych przez OSP Nowolesie. Udział stoleckich strażaków w zawodach jest efektem współpracy pomiędzy obiema jednostkami, która trwa...

  skomentuj

 • We wsi Słup powstanie altana imprezowa

  2013-06-20

  We wsi Słup powstanie altana imprezowa

  Dwa tygodnie temu w Słupie (gmina Środa Śląska) otwarto boisko mini Orlik. Teraz stowarzyszenie skupiające mieszkańców otrzymało pieniądze na budowę altany, w której będą odbywać się imprezy i zajęcia edukacyjne.

  skomentuj

 • Uczeń wziął zapas trawki na wycieczkę

  2013-06-20

  Uczeń wziął zapas trawki na wycieczkę

  Nauczyciel zawiadomił policję, że jeden z uczniów lubelskich szkół przebywający na wycieczce w Kudowie-Zdroju ma przy sobie marihuanę. Donos się potwierdził. W plecaku 16-latka znaleziono susz z konopi indyjskich.

  liczba komentarzy 1

 • Strażacy ze Stolca w Czechach

  2013-06-20

  Strażacy ze Stolca w Czechach

  Na początku czerwca Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stolcu wybrali się do Cervenego Kostelca (Czechy). Powodem wizyty było 140-lecie czeskiej jednostki, która od dziesięciu lat jest zaprzyjaźniona z jednostką z powiatu ząbkowickiego.

  skomentuj

 • Złapali Ukraińców i obywatela Bangladeszu

  2013-06-20

  Złapali Ukraińców i obywatela Bangladeszu

  Po raz kolejny straż graniczna z Kłodzka zatrzymała siedmiu Ukraińców oraz jednego obywatela Bangladeszu. Obcokrajowców zatrzymano na drodze krajowej nr 8 i autostradzie A4.

  skomentuj

 • SPOTKANIA REKRUTACYJNE

  2017-06-20

  SPOTKANIA REKRUTACYJNE

  Jesteś zainteresowany pracą? Przyjdź, porozmawiamy!

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA