Express-Miejski.pl

Możesz wylicytować „jedynkę” Bike Maratonu na aukcji WOŚP

Wylicytuj startową "jedynkę" na akcji WOŚP fot.: Bike Maraton

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Tradycji ponownie staje się zadość - znów będzie można wylicytować numer startowy cyklu Bike Maraton na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytowany numer to oczywiście „1” - numer symboliczny, najbardziej przez zawodników pożądany i uprzywilejowany. - Właściciel tego numeru zawsze startuje w Bike Maratonie z pierwszego szeregu, razem z zawodnikami elity - mówi Bolesław Kozłowicz, jeden z organizatorów maratonu.

Posiadanie „jedynki” wylicytowanej dla WOŚP uprawnia do gratisowych startów we wszystkich dwunastu edycjach Bike Maratonu 2017, w szosowych wyścigach kolarskich Szosowy Klasyk, corocznym prestiżowym wyścigu MTB na Śnieżkę Uphill Race Śnieżka oraz w etapowym wyścigu MTB Bike Adventure. Bike Maraton to również impreza, która w zeszłym roku miała swoją premierę w gminie Miękinia.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie już 25. raz, a Bike Maraton ponownie do niej dołącza. Do licytacji można dołączyć w każdej chwili. Obecnie numer startowy licytuje osiem osób, a cena na razie to ponad tysiąc złotych. Aukcja kończy się 16 stycznia o godz. 17.

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA