Express-Miejski.pl

Jak wybrać granitowy zlew z ociekaczem do nowoczesnej kuchni?

Funkcjonalny zlew z ociekaczem to trwałe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni fot.: SINK Quality

Wybór odpowiedniego zlewu nie należy do najłatwiejszych. Ponieważ trzeba zdecydować się na rozwiązanie, które będzie praktyczne, a jednocześnie spójne z wystrojem kuchni.

Na szczęście w sklepach można obecnie znaleźć eleganckie zlewy z ociekaczem, wykonane z wysokiej klasy granitu. Zatem jak wybrać idealny model zlewozmywaka do nowoczesnej kuchni?

Zlew z ociekaczem — rodzaje

Zlewy z ociekaczem różnią się między sobą wymiarami, dzięki czemu można z łatwością znaleźć idealny model do każdej kuchni. Klienci mogą wybierać między zlewem o większej lub mniejszej pojemności oraz ociekaczem krótkim, lub długim. Dlatego zawsze przed zamówieniem danego zlewu, warto dokładnie pomierzyć miejsce przeznaczone na zlew, by sprawdzić, ile przestrzeni na to urządzenie będzie można wygospodarować. Granitowe zlewozmywaki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, z czego największą popularnością cieszą się takie odcienie jak czarny, czarny metalik i klasyczna biel. Ponadto gustowny ociekacz może być gładki lub posiadać widoczne żłobienia, które dodatkowo ułatwiają odpływ wody do zlewu.

Zlew z ociekaczem — dlaczego warto?

Zlewozmywaki z ociekaczem mają wciąż wielu zwolenników, ponieważ jest to wygodna opcja, która świetnie się sprawdzi w nowoczesnej kuchni. Takie ociekacze są niezwykle wydajne, przez co można położyć na nich wiele naczyń, a jednocześnie osoba myjąca naczynia bez większego wysiłku umieści tam talerze, miski, czy też kubki. Ponadto dzięki temu produktowi nie trzeba będzie kupować dodatkowej półki na suszarkę do naczyń oraz inwestować w osobną stojącą suszarkę, która zajęłaby jeszcze więcej miejsca na blacie. Jest to zatem optymalny sposób, aby maksymalnie wykorzystać dostępne w kuchni miejsce. Poza tym nowoczesne zlewy granitowe marki SINK Quality charakteryzują się ponadczasowym designem i będą idealnie pasowały do kuchni urządzonej w stylu loftowym, skandynawskim, angielskim, a nawet prowansalskim.

Zlew z ociekaczem — wygodny montaż

Warto wiedzieć również, że współczesne zlewy z ociekaczem są zaprojektowane tak, aby można je było szybko i wygodnie zamontować w kuchennym blacie. W tym celu wystarczy jedynie osadzić je we wcześniej przygotowanym wycięciu. Co więcej, zlewozmywaki wpuszczane posiadają zwykle fabrycznie przygotowane otwory, dlatego ich montaż nie jest skomplikowany i można go przeprowadzić z użyciem podstawowych narzędzi. Ponadto kupując zlew z ociekaczem od SINK Quality, klienci w zestawie otrzymają dokładną instrukcję montażu, syfon automatyczny, specjalne klipsy i elegancką zaślepkę do przelewu z logo firmy. Co ważne w SINK Quality można także od razu dobrać sobie stylową baterię do zlewu wraz z zestawem montażowym.

Funkcjonalny zlew z ociekaczem to trwałe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni. Ponadto wybierając zlewozmywak z granitu, klienci zyskują produkt odporny na zniszczenia i prosty w pielęgnacji. Montaż takiego zlewu nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy, a na każdy zlew można otrzymać atrakcyjną 10-letnią gwarancję.

mat. sponsorowany

REKLAMA