Express-Miejski.pl

Cinema3D w Kłodzku zmienia się na Multikino

Cinema3D w Kłodzku zmienia się w Multikino. Zmienione zostaną wszystkie logotypy znajdujące się w kłodzkim centrum handlowym oraz na jego fasadzie

Cinema3D w Kłodzku zmienia się w Multikino. Zmienione zostaną wszystkie logotypy znajdujące się w kłodzkim centrum handlowym oraz na jego fasadzie fot.: Multikino

Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Twierdza w Kłodzku od 30 września br. będzie funkcjonował pod nową nazwą Multikino.

24 maja 2019 roku Multikino S.A., należące do Grupy Vue International nabyło sieć kin Cinema3D rozszerzając tym samym działalność na terenie Polski. 30 września br. Cinema3D Kłodzko zmienia się na Multikino Kłodzko. Na materiałach oraz dokumentach firmowych, budynku i wnętrzu galerii handlowej Twierdza i w kinie pojawi się nowe logo. Od tego dnia klienci mogą kupować bilety na seanse przez stronę multikino.pl [KLIK] oraz aplikację mobilną. 

Najnowsze kino działające pod szyldem Multikino w  Galerii Twierdza ma 3 sale, które mieszczą ponad 750 widzów i są wyposażone w projektory BARCO mogące wyświetlać filmy w technologii trójwymiarowej Dolby 3D Digital Cinema oraz w najnowocześniejszą technologię kinotechniczną - system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS.

- Obecnie w spółce Multikino pod szyldem Multikino i Cinema3D działa 45 kin w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów. Proces rebrandingu multipleksów Cinema3D, to naturalny krok w rozwoju naszej firmy mający na celu pełną integrację z Multikinem – mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Multikino Kłodzko oferuje klientom atrakcyjne ceny biletów, które obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę – online można je nabyć od 15,90 zł.  

Na widzów w kinie czekają zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Obecnie w repertuarze jest między innymi „Zołza” z Małgorzatą Kożuchowską, thriller „Nie martw się kochanie”, „Johnny” z Dawidem Ogrodnikiem w roli ks. Kaczkowskiego, a 30 września premierę ma biografia Patryka Vegi „Niewidzialna wojna”. Jako kontrowersyjnego reżysera widzowie zobaczą w kinie Rafała Zawieruchę. Tego samego dnia do kin wejdzie komedia romantyczna „Bilet do raju” z Julią Roberts i Georgem Clooney’em w rolach głównych. W październiku na wielkim kinowym ekranie będzie można zobaczyć między innymi Dwayne’a Johnsona, który gra główną rolę w nowym filmie przygodowym „Black Adam”. To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który prezentuje losy tego tytułowego bohatera wydawnictwa DC. Ponadto premierę będzie miał film dokumentalny „Ania” o Annie Przybylskiej oraz komedia Andrzeja Saramonowicza „Bejbis” z Martą Żmudą Trzebiatowską i Grzegorzem Małeckim w roli rodziców, którym poukładane życie przewraca się do góry nogami wraz z pojawieniem się świecie drugiego dziecka. Natomiast na najmłodszych kinomanów czekają animacje: „Tedi i szmaragdowa tablica”, „Guliwer” oraz „Mia i ja. Film”. 

Multikino S.A.

REKLAMA


REKLAMA