Express-Miejski.pl

Feta na rynku w podzięce za mistrzostwo Polski

Feta na rynku w podzięce za mistrzostwo

Feta na rynku w podzięce za mistrzostwo fot.: Zbigniew Warzyński / Express-Miejski.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

WKS Śląsk Wrocław zdobył mistrzostwo Polski. Dla większości chyba niespodziewane. W podzięce dla drużyny ale i dla kibiców zorganizowano we Wrocławiu wielką fetę.

Zwycięska drużyna przejechała w barwnym korowodzie przez miasto by wśród śpiewu i powiewających szalików cieszyć się ze zwycięstwa wśród kilkunasto tysięcznego tłumu kibiców na rynku.

Centrum miasta wczorajszego wieczoru wyglądało jak park w majowy weekend. Ogrom zieleni, czerwieni i bieli. Barwy klubu były wszędzie, od ubrań kibiców po pomnik Aleksandra Fredry i fontannę.

Zawodnicy przybyli na rynek otwartym autobusem oczywiście również w barwach klubu. Na piersiach dumnie widniało hasło "Mistrz Polski 2012". Poprzedni tytuł Mistrza Polski Śląsk zdobył 35 lat temu więc radość wszystkich obecnych była naprawdę ogromna. Nie obyło się oczywiście bez śpiewu i skandowania. Zawodnicy wraz z kibicami śpiewali "Hej Śląsk", "Cała Polska w cieniu Śląska" oraz "Mistrz, mistrz: WKS".

Tego samego dnia odbywał się również pokaz P.I.W.O., w trakcie którego studenci PWR również nie omieszkali podziękować nowym Mistrzom Polski.

Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA