Express-Miejski.pl

FORUM » regulamin

  • Kontenery pełne skarbów? Co przechowuje się w magazynach self storage?

    2016-04-01 11:35:06

    SilesianSport.pl

    Wojny magazynowe, Łowcy okazji, Aukcja w ciemno...

  • 2016-04-12 10:27:53

    gość: ~Gregory

    Taki magazyn to nie druga piwnica, jak już coś w nich przechowywać, to musi to być coś oryginalnego, tak jak w amerykańskich magazynach. Może to być ponadczasowy model auta, sprzęt muzyczny, własnoręcznie robione meble z drewna albo pierwsze egzemplarze komiksów. To dopiero inwestycja. Wkładasz do takiego magazynu, a po latach wyjmujesz skarby.

  • 2019-02-21 19:45:41

    gość: ~Grażka

    są też inne powody żeby trzymać rzeczy w takich magazynach, ludzie właśnie traktują je jako piwnice, bardziej jako przechowalnie. np. na remont czy przeprowadzkę, my tak zrobiliśmy

  • 2019-02-23 00:49:03

    gość: ~Ewelina

    no właśnie też bym tak powiedziała, znajoma np potrzebowała bo sąsiad ich zalał, jeszcze ile problemó z nim było, dlatego żeby to jakoś wysuszyć i ogarnąć, część została w selfstorage część przekimała u mnie ;)

  • 2019-02-27 23:35:53

    gość: ~Milena

    to chyba najczęstszy powód wykorzystywania selfstorage przez moich znajomych

  • 2016-04-13 12:27:59

    gość: ~Sara

    Nawet na strzeżonych osiedlach zdarzają się kradzieże. Nie mówię tutaj o kradzieży spod tak zwanego bloku ale o znikaniu rzeczy z piwnic i komórek lokatorskich. Ludzie nie mają za grosz szacunku do czyjejś własności. Sama się o tym przekonałam, po tym jak zniknął mój sprzęt do nurkowania. Po takim doświadczeniu, swój nowy sprzęt składuję w właśnie w takim magazynie self storage. Mam zagwarantowane bezpieczeństwo.

  • 2019-03-13 10:20:28

    gość: ~Majka

    no to akurat racja, za grosz poszanowania. ja zazwyczaj staram się jakoś sobie radzić bez takich atrakcji, ale przy przeprowadzce selfstorage był jak znalazł, nigdy to tak płynnie nie idzie, żeby się sprawnie i szybko przenieść

  • 2019-04-08 23:23:24

    gość: ~Sławek

    to podobnie jak u nas, tylko że remont, bardzo przydatną rzecz ktoś wymyślił, to bez wątpienia

  • 2016-04-14 16:24:40

    gość: ~Gracjan

    Z niecierpliwością czekam na polską edycję "Wojen magazynowych" ale to tylko marzenia. Gdyby tak zabrać się za te wszystkie garaże przy polskich blokowiskach czy też komórki lokatorskie, dopiero byłoby co odkrywać. Ostatnio kolega chwalił się, że jego dziadek do dziś przechowuje maszyny poligraficzne oraz plakaty,ulotki z lat 90.

  • 2019-02-18 22:56:28

    gość: ~Filip

    też oglądam i jednocześnie korzystam z selfstorage, czasem się zastanawiam co by było, gdyby kiedyś zlicytowali moje rzeczy :D

  • 2019-02-23 00:46:54

    gość: ~Edek

    to chyba nie takie proste co? nie strasz, bo ja też mam boxa w selfstorage :D

  • 2019-03-14 23:12:02

    gość: ~Konrad

    bez przesady :) dla mnie to bezpieczniejsza opcja niż np takie chowanie po piwnicach czy garażach

  • 2019-03-01 00:14:07

    gość: ~Wiola

    ooo, bez przesady, nie wiem jak inni, ja wynajmuję tylko w razie potrzeby i na okreslone okresy czasu, więc potem te rzeczy bezpiecznie do mnie wracają

  • 2019-03-11 00:41:11

    gość: ~Radek

    e bez przesady, no chyba że się to tam trzyma przez pół życia :D ja korzystałem tymczasowo i zadowolony jestem, to duże ułatwienie

  • 2019-03-13 10:16:13

    gość: ~Dominik

    z tym się zgodzę, bez stresu wszystko w jednym bezpiecznym miejscu i nie ma co się martwić w tym czasie, jak dla mnie bardzo wygodnie

  • 2019-03-19 11:50:39

    gość: ~Olaf

    Dokładnie wszystko jest bezpieczne, cena przystępna a wszystko indywidualnie ustalane. Ja korzystam z Less Mess Storage na Targówku w Warszawie i spytałem Panią tam pracującą - nie licytują rzeczy klientów, także bez obaw ;) możecie śmiało korzystać nawet żeby trzymać opony i choinkę.

  • 2019-04-18 23:36:04

    gość: ~Filip

    no właśnie, mnie sie przydało, jak nie było gdzie gratów podziać, a ze stancji trzeba było zrezygnować

  • 2019-04-19 23:23:09

    gość: ~Filip

    tak, z tym ułatwianiem to racja, od razu mniej stresu przy remoncie było

  • 2019-04-07 22:27:55

    gość: ~Robert

    ja się nie zastanawiam, mam sprawdzony selfstorage i nie boję się o moje rzeczy tam

  • 2019-04-19 23:17:29

    gość: ~Mikołaj

    bo to przecież bardzo bezpieczny sposób na przechowywanie ;)

  • 2017-11-03 15:28:02

    gość: ~Filip

    Trzeba wiedzieć, że takie składowanie swoje kosztuje, ale rzeczywiście wydaje mi się, że jest gwarancją bezpieczeństwa. Jeśli miałbym coś cennego, to chyba wolałbym trzymać w takim monitorowanym magazynie, niż u siebie w domu. Kradzieże zdarzają się nawet w biały dzień. Z Kangu24 korzystałem raz, przechowując sprzęt sportowy przez zimę i byłem bardzo zadowolony, więc jakby się ktoś zastanawiał, to mogę polecić.

  • 2019-03-11 00:34:33

    gość: ~Ania

    teraz kiedy rynek ma już dużo tego typu usług, ceny są naprawdę przystępne, ja korzystam z less messa i nie narzekam

  • 2019-03-14 23:18:55

    gość: ~Robert

    słyszałem, zastanawiałem się nad wynajęciem, mają całkiem fajną opcję wyboru

  • 2019-04-07 22:30:00

    gość: ~Olga

    znam less messa, bo moja koleżanka korzystała we wrocławiu, zachwalała ze w porównaniu z innymi selfstorage t ten taki profesjonalny i w ogóle, zobaczymy, zamierzam wynajać na wakacje

  • 2019-04-18 23:28:16

    gość: ~Grażka

    koleżanka miała sporo racji :)

  • 2019-04-08 22:53:13

    gość: ~Witek

    też u nich wynajmowaliśmy, solidna forma to po pierwsze i bardzo dobra organizacja usług

  • 2019-04-18 23:32:48

    gość: ~Romek

    zgodzę się. też korzystam z messa we wrocku, podoba mi się jak traktują klientów ;)

  • 2019-04-19 23:20:57

    gość: ~Kamila

    o tak, konkurencyjność przyjacielem klienta :D ja też korzystałam z less mess i mogę polecić

  • 2017-12-29 11:50:30

    gość: ~Pawełło

    Skarbów może tam nie przechowuje, ale równie coś ważnego dla mnie. Pamiątki po moim dziadku - jego fotel, ulubione książki, fajka i koc. Po jego śmierci mieszkanie zostało sprzedane a majątek podzielony. Ja pragnąłem tylko tych kilku rzeczy. W moim mieszkaniu w Warszawie nie na to miejsca a obiecałem sobie, że jak kupię domek nad jeziorem to przewiozę tam te rzeczy i to będzie mój drugi dom. Na razie czekają ona bezpiecznie w Kangu.