Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Sport

 • Zmiany w składach lig

  2013-07-09

  Zmiany w składach lig

  Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu ogłosił składy grup na sezon 2012/2013. W każdej z nich doszło do zmian, a jest to oczywiście spowodowane awansami, spadkami, a także wycofaniem się niektórych zespołów.

  skomentuj

 • Piąty Rekreacyjny Rajd Rowerowy w Ziębicach

  2013-07-08

  Piąty Rekreacyjny Rajd Rowerowy w Ziębicach

  W sobotę w Ziębicach odbyła się już piąta edycja Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego. Trasę o długości 46km pokonało 26 osób z Ziębic, Kłodzka, Ząbkowic Śląskich, Przeworna i Strzelina.

  skomentuj

 • Ruszyła Wakacyjna Liga Piłki Nożnej dla dorosłych

  2013-07-08

  Ruszyła Wakacyjna Liga Piłki Nożnej dla dorosłych

  Inauguracja Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej dla dorosłych, która odbywa się na boisku Orlik 2012 w Ząbkowicach Śląskich już za nami. Dziesiątą drużyną, która na dzień przed rozpoczęciem zawodów była niewiadomą jest ekipa Rudy 102.

  skomentuj

 • Ponad setka witających lato

  2013-07-08

  Ponad setka witających lato

  W niedzielę na basenie miejskim w Ząbkowicach Śląskich mieszkańcy miasta i okolicy wspólnie przywitali lato. W sumie zjawiło się ponad 100 młodych ząbkowiczan.

  skomentuj

 • Nieudany debiut ACT w maratonie "Pętla Beskidzka"

  2013-07-08

  Nieudany debiut ACT w maratonie "Pętla Beskidzka"

  Debiut Astrontech Cycling Team podczas maratonu "Pętla Beskidzka" w Wiśle nie wypadł najlepiej. Wit Bensari, który jako jedyny reprezentował klub ACT, na 43. kilometrze (trasa liczyła 160 km) miał defekt – w jego kole pękła szprycha i musiał zejść z trasy.

  liczba komentarzy 1

 • Marcin Głowacki wicemistrzem świata!

  2013-07-08

  Marcin Głowacki wicemistrzem świata!

  Nazwisko Marcina Głowackiego na podium zawodów Stunt staje się już powoli tradycją. Ząbkowiczanin nie miał jeszcze czasu na świętowanie zwycięstwa w Krotoszynie, a już osiągnął kolejny sukces. Popularny „Korzeń” zajął drugie miejsce w bydgoskim Stunt Grand...

  liczba komentarzy 1

 • Piłkarze Sparty z wizytą u burmistrza

  2013-07-05

  Piłkarze Sparty z wizytą u burmistrza

  W środę trzeciego lipca burmistrz Ziębic Antoni Herbowski oraz zastępca burmistrza Edward Cymbała oficjalnie gratulowali drużynie MKS „Sparta” Ziębice awansu do klasy okręgowej. Sportowcy otrzymali dyplomy z podziękowaniami i gratulacjami, koszulki i kubki z herbem...

  liczba komentarzy 1

 • Marcin Głowacki po raz kolejny zmiótł konkurencję

  2013-07-05

  Marcin Głowacki po raz kolejny zmiótł konkurencję

  Marcin Głowacki wciąż nie przestaje zadziwiać. Po sukcesie w Bułgarii, gdzie ząbkowiczanin zajął świetne drugie miejsce, tym razem „Korzeń” nie miał sobie równych w Krotoszynie i wygrał dwudniowe zawody o nazwie Stunt Open Krotoszyn 2013. Impreza przyciągnęła...

  liczba komentarzy 2

 • Powitanie lata na basenie przeniesione

  2013-07-05

  Powitanie lata na basenie przeniesione

  Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, piknik sportowy "Powitanie lata" na basenie miejskim w Ząbkowicach Śląskich przeniesiono na 7 lipca (niedziela).

  skomentuj

 • Piotr Zieliński u burmistrza

  2013-07-04

  Piotr Zieliński u burmistrza

  We wtorek, na zaproszenie burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka, Urząd Miejski odwiedził Piotr Zieliński, reprezentant Polski w piłce nożnej pochodzący z Ząbkowic Śląskich.

  liczba komentarzy 1

 • Skałki najlepsze w I turnieju im. Stanisława Kotowicza

  2013-07-03

  Skałki najlepsze w I turnieju im. Stanisława Kotowicza

  Skałki Stolec okazały się najlepszym zespołem podczas I turnieju im. Stanisława Kotowicza, który został zorganizowany przez drużynę Ludowego Klubu Sportowego Czarni Braszowice. Organizatorzy przyznają, że najważniejsza była jednak dobra zabawa i uczczenie pamięci...

  liczba komentarzy 1

 • Sobota dniem sukcesów

  2013-07-03

  Sobota dniem sukcesów

  Sportowy czerwiec kolarze z Astrontech Cycling Team zakończyli w Czechach, gdzie w sobotnie przedpołudnie startowali w jeździe indywidualnej na czas pod górę. Cykliści po raz kolejny osiągnęli bardzo dobre rezultaty i zgodnie przyznają, że są zadowoleni ze swojego...

  skomentuj

 • W Piotrowicach zakończono sezon piłkarski

  2013-07-01

  W Piotrowicach zakończono sezon piłkarski

  Na boisku w Piotrowicach oficjalnie zamknięto sezon piłkarski. W niedzielę zorganizowano Powiatowy Finał Piłkarski. Pięć drużyn walczyło o puchary władz powiatu średzkiego.

  skomentuj

 • Niebawem kolejny trakt rowerowy

  2013-07-01

  Niebawem kolejny trakt rowerowy

  RKS Kross Byczeń zaprasza na kolejny trakt, który został zaplanowany na niedzielę 14 lipca. Głównym celem rajdu jest rozwój turystyki rowerowej, a także poznawanie walorów turystyczno-krajoznawczych. Trasa wyprawy prowadzi od Kamieńca Ząbkowickiego przez Starczów i...

  skomentuj

 • Mistrzyni Europy z Kłodzka

  2013-07-01

  Mistrzyni Europy z Kłodzka

  Kłodzko ma swoją mistrzynię Europy. Patrycja Michalczyk – mieszkanka Kłodzka i zawodniczka miejscowego klubu sportowego Nysa wraz z reprezentacją Polski do lat 17 zdobyła mistrzostwo Europy! To historyczny sukces dla polskiej kobiecej piłki nożnej.

  skomentuj

REKLAMA