Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Sport

 • Golfowe emocje we Wrocławiu

  2012-09-07

  Golfowe emocje we Wrocławiu

  Już w tym miesiącu czekają nas prawdziwe golfowe emocje. Po dwurocznej przerwie do Wrocławia powraca turniej Deutsche Bank Wrocław Open. Wydarzenie zgromadzi najlepszych golfistów z Europy. Wśród nich znajdą się także Polacy.

  skomentuj

 • Sektor japoński czy brazylijski, czyli futbolowe starcie na szczycie

  2012-09-06

  Sektor japoński czy brazylijski, czyli futbolowe starcie na szczycie

  W najmocniejszych składach piłkarskie reprezentacje Brazylii i Japonii rozegrają 16 października tego roku towarzyskie spotkanie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Aby obejrzeć Kagawę, Marcelo czy Nakamurę w akcji kibice będą musieli wyłożyć minimum 69 złotych....

  skomentuj

 • Program Tenis 10 rusza we wrocławskich podstawówkach

  2012-09-06

  Program Tenis 10 rusza we wrocławskich podstawówkach

  Rozpoczynający się właśnie rok szkolny przyniesie uczniom wrocławskich podstawówek wiele sportowych doznań. Już wkrótce w 20 szkołach ruszy pilotażowy program Tenis 10, który ma na celu popularyzację tego sportu także wśród najmłodszych.

  skomentuj

 • Wrocławskie wyścigi konne bez zakładów

  2012-09-06

  Wrocławskie wyścigi konne bez zakładów

  Wrocławski Tor Wyścigów Konnych znalazł się w martwym punkcie. Do końca tego sezonu nie będzie można obstawiać wyników gonitw. Powodem problemów jest bankructwo firmy, która do tej pory obsługiwała zakłady.

  skomentuj

 • Prostak i Hajnsz zakontraktowani. Śląsk szuka podkoszowego

  2012-09-05

  Prostak i Hajnsz zakontraktowani. Śląsk szuka podkoszowego

  Koszykarze Tomasz Prostak i Przemysław Hajnsz przeszli pozytywnie miesięczne testy i od nowego sezonu będą bronić barw WKS- u Śląska Wrocław. Uznania w oczach szkoleniowców i władz wrocławskiego klubu nie zyskał Sergiusz Prażmo. Śląsk wciąż zostaje bez...

  skomentuj

 • Wrocławskie siatkarki zagrają z RC Cannes

  2012-09-05

  Wrocławskie siatkarki zagrają z RC Cannes

  Między 6 a 9 września siatkarki Impelu Wrocław zagrają w międzynarodowym turnieju Frasnes 2012 w Belgii. Jednym z pięciu rywali podopiecznych Rafała Błaszczyka będzie srebrny medalista tegorocznej Ligi Mistrzyń Racing Club de Cannes.

  skomentuj

REKLAMA