Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Sport

 • Bezpłatna nauka pływania dla uczniów

  2013-03-05

  Bezpłatna nauka pływania dla uczniów

  Od kwietnia rozpoczyna się kurs nauki pływania. Skorzysta z niego 135 uczniów z podstawówek z Miękini, Lutyni i Pisarzowic. Lekcje pływania będą odbywać się w Średzkim Parku Wodnym w Środzie Śląskiej.

  skomentuj

 • I dzień Grand Prix Polski w Boksie [foto i video]

  2013-03-01

  I dzień Grand Prix Polski w Boksie [foto i video]

  Za nami pierwszy dzień zmagań pięściarzy w Grand Prix Polski w Boksie, który rozpoczął się w czwartek 28 lutego w ząbkowickiej Hali "Słoneczna". Od rana trwały przygotowania: przyjmowano gości, odbywały się badania lekarskie, ważenie zawodników, losowania par,...

  skomentuj

 • Zawody szachistów 10 marca w Strzegomiu

  2013-02-28

  Zawody szachistów 10 marca w Strzegomiu

  W latach 2011 - 2012 w turniejach ligi powiatowej klub szachowy z Malczyc zajął trzecie miejsce. Największym sukcesem było zajęcie pierwszego miejsca w 2007 roku.

  skomentuj

 • Mecz ZTS Ząbkowice w Bielawie

  2013-02-28

  Mecz ZTS Ząbkowice w Bielawie

  W oczekiwaniu na mecz derbowy zespołu Bielawianki Bester zapraszamy już w najbliższą sobotę 2-go marca o godzinie 17:00 do hali w SP 10 w Bielawie na mecz zaprzyjaźnionego klubu ZTS Ząbkowice Śląskie.

  skomentuj

 • Bokserskie święto w Ząbkowicach z Kasprzykiem, Bartnikiem i… Szpilką

  2013-02-28

  Bokserskie święto w Ząbkowicach z Kasprzykiem, Bartnikiem i… Szpilką

  Na cztery dni Hala Słoneczna w Ząbkowicach Śląskich zamieni się w arenę zmagań ponad 150 bokserów, którzy będą walczyć w dziesięciu kategoriach wagowych. Zawody stanowią eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców. Gala przyciągnie do miasta...

  skomentuj

 • Siatkarki i siatkarze z ogólniaka niepokonani

  2013-02-27

  Siatkarki i siatkarze z ogólniaka niepokonani

  W III LO w Ząbkowicach Śląskich odbył się turniej piłki siatkowej. O zwycięstwo zmagały się dziewczęta, reprezentujące następujące szkoły ponadgimnazjalne: III LO z Ząbkowic Śl., ZSP nr 2 z Ząbkowic Śl., ZSP z Kamieńca Ząbkowickiego i ZSP z Ziębic.

  skomentuj

 • Siatkarki z gimnazjum nr 1 najlepsze w powiecie

  2013-02-26

  Siatkarki z gimnazjum nr 1 najlepsze w powiecie

  W hali ,,Słonecznej” odbył się finał powiatowy w ramach „Gimnazjady” w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju udział wzięły cztery drużyny, które wcześniej zdobyły awans w rozgrywkach gminnych: Gimnazjum Publiczne nr 1 i 2 w Ząbkowicach Śląskich, gimnazjum z...

  skomentuj

 • Turniej Tenisa Stołowego Ministrantów Diecezji Świdnickiej

  2013-02-25

  Turniej Tenisa Stołowego Ministrantów Diecezji Świdnickiej

  Trzecia edycja Turnieju Tenisa Stołowego Ministrantów odbyła się w sobotę 23 lutego 2013 r. na Hali Słonecznej. Organizatorem imprezy było Diecezjalne Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza i Dekanat Ząbkowice Południe.

  skomentuj

 • Zawody w Ścinawie na ergometrach

  2013-02-24

  Zawody w Ścinawie na ergometrach

  Kajakarze z klubu „Ster” oraz mieszkańcy Malczyc wzięli udział w Zawodach na Ergometrach Wioślarskich o Puchar Burmistrza Ścinawy Andrzeja Holdenmajera.

  skomentuj

REKLAMA