Express-Miejski.pl

KONKURS: Wygraj wejściówki na koncert Miuosha

Konkurs fot.: mat prasowe

Do wygrania mamy jedną, ale za to podwójną wejściówkę na premierowy koncert polskiego rapera - Miuosha, który odbędzie się w polanickiej Colombinie.

Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju, organizator koncertu przekazał specjalnie dla Czytelników Expressu-Miejskiego.pl jedną podwójną wejściówkę.

- Będzie to premierowy koncert Miuosha w Polanicy-Zdroju promujący płytę „Pan Z Katowic”. Nagroda, to ponad godzinne show, podczas którego oprócz najnowszego materiału usłyszeć będzie można przekrój najbardziej popularnych singli z poprzednich płyt katowickiego rapera - komentuje Agnieszka Cybulska z Teatru Zdrojowego-Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju

Miłosz Borycki, pseudomin Miuosh to polski raper i producent muzyczny. Swoją działalność artystyczną rozpoczął w katowickim zespole hip-hopowym Projektor. W 2007 roku rozpocząć solową działalność artystyczną.

 

Mamy zatem pytanie konkursowe. "Z jakiej miejscowości pochodzi Miłosz Borycki"?

Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy przysyłać na adres mailowy: konkurs@express-miejski.pl. W tytule emaila należy wpisać: "koncert Miuosha". Na odpowiedzi czekamy do 27 października do godziny 8.


Koncert odbędzie się 31.10.2014 / Piątek
Colombina Club,
ul. Zdrojowa 18, Polanica-Zdrój
Start 20:00

Express-Miejski.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • KONKURS: Wygraj wejściówki na koncert Miuosha

  2014-10-07 12:23:52

  Express-Miejski.pl

  Do wygrania mamy jedną, ale za to podwójną wejściówkę na premierowy koncert polskiego rapera - Miuosha, który odbędzie się w polanickiej Colombinie.

 • 2014-10-23 18:40:02

  gość: ~ddd

  ostatnio dodany post

  Dobry ten kawałek z Onarem.
  --
  www.nvc.zgora.pl

REKLAMA